Yeni ADSL Önerileriniz

jackal512

New member
ttnet i bu hafta kapatmayı düşünüyorum.Şuan biri olsun koçnet olsuntürknet olsun vb. İnternetlerden hangisini önerirsiniz.24 aylık zorunlu abonelik bağlantı ücretlerini göze alarak hangisi daha avantajlı gerçi çoğu ttnet in alt yapısını kullanıyo ama.
Şimdiden tşklr

cz5

New member
smile kullan dostum bende modemin hatrına 2 ay daha kullancam sonra bende değiştircem

telekoma kafan girsin

nefretten

Banned
Telekom ve smile aynı sunucularılıarı kullanıyor ikisi arasında bir fark yok.

koçnet birinet falan bunlara bir göz at.

M3T3HAN

New member
bütün hepsi telekom altyapısını kullanıyor
sonuçta yapacak fazla bir şeyiniz yok
ben değiştirmeyin derim
hizmet rekabet arttıkça yoğunlaşacaktır
türkiye henüz buna hazır değil bu aşamada
saygılarımla

cz5

New member
sen ttnet olmasın ama alt yapısını kullan dostum başka saglayıcılar tt net kadar ii değil malesef

Fatih Hoca

Banned
Hepsi aynı altyapı üzerine kurulu, koçnet-superonline-smile ve biri adsl çözüm ortağı, tt onlarla ucuza anlaşıp ordan da para kazanıyo. Ama bana sorarsan biri adsl iyi. Taahhüt yok.

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
eğerki hız için yapıorsan yapma !
ben smile dan ttnete geçtim ve hiç bir farkını görmedim
Smile asla geçme derim müşteri hizmetleri okadar berbatki anlatamam
Tavsiyem değiştirme!

Aatilla

New member
arkadasım teknik olarak hepsi aynı alt yapıya sahip hepsi ttnet alt yapısını kullanıyor ayrıca en iyisi ttnet çünkü sahibi o sadece rekabet kurulu istemediği için hiçbişey yapamıyor bence ttnette kal

Hardy

KroNiqDepR3s!F
Türksatın kablonetini kullanıyorum gayet guzel.Herhangi bir sorun olduğunda hemen geliyor teknik servis elemanları.okuldaydm evde net yokmus bnm haberm yok ana bayiden hemen teknik servis elemanlarını yollamıslar.yani internetiizde sorun olduğu zamna sizin aramanıza gerek yok onlar yolluyor.ama herzaman deyil.aradığınz zaman hemen yolluyorlar.tek sorunu statik ıp modeme res atarak ıp deyisdremiosn.ayrıca kablo net kullanmak istiyorsan.apartmanda kablolu tv kullanan birileri olması lazım siz kablolu tv kullanıosan kablolu tv ucretide dusuyor normalde 14 ytl olan kablolu tv1 ytl ye dusuyor boyle bir kampanyaları var.

jackal512

New member
Kablo net apartmanda olsa geçerdim onada şimdi herkez ttnet de kal diyo sınırsıza geçicem 1 mb forumlarda okuyorum ayın son günlerinde geçin diyor sınırsıza adamlar o arada geçiyo biri 70 ytl geldi diyo biri 110 ytl geldi diyo açıkcası böyle bi riske direceğime misal kapatırım smileadsl e geçerim limitsiz 1024 smile adsl fiyatı 27 ytl gelicek fatura böyle daha ama bundada 24 ay zorunlu abonelik var işte ona göre şuanlık bütün adsl kampanyalarına bakıyorum.

Bİri adsl geçicem şuanlık en iyisi o gözüküyo

ilhannx

New member
biri net te taahütname yok.. istediğin zaman kapatabilirsin.. Arkadaşlarında dediği gibi hepsi aynı altyapıyı kullanıyor.. oturduğun semt neresi.. quiknet var.. ama kısıtlı yerlerde hizmet veriyor...

HTML