Yeni üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M1A2

New member
Ben forumda yeni bi üyeyim,bazen hatalı paylaşımlar yapıyorum,resim çıkmıyor vs...
modlar ters ters cvplar yazıyor ztn teşekkür etmiolar o nu anladım,lütfen daha nazik ve anlayışlı insanları bu forumda söz sahibi yapın... teşekkür ederim...

RuTH

Altın Üye
yeni başLayan üyeLerimiz için aşağıdaki başLıktan faydaLanabiLirsin.
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=129748 HackHeLL kuLLanım kLavuzu.....
modLar üyeLere her zaman anLayışLı davranıyorLar. ama her insanın da beLLi bir taşma noktası var. unutma ki modLarda insan ;)

cliper1907

forum elektro gitaristi
bence biz mod lar üyeye en yakın davrananların başındayız. sizler için varız ve yol göstermeliyiz... bence saygısızlık yapan modda yok forumda

DeRSaaDeT

Islambol
M1A2' Alıntı:
Ben forumda yeni bi üyeyim,bazen hatalı paylaşımlar yapıyorum,resim çıkmıyor vs...
modlar ters ters cvplar yazıyor ztn teşekkür etmiolar o nu anladım,lütfen daha nazik ve anlayışlı insanları bu forumda söz sahibi yapın... teşekkür ederim...

önerin için teşekkürler kardeş önemli bir nokta bir kez daha hatırlattığın için sağol =)

Moderatör
Moderatör
FoFeR kuLLanım kLavuzunu vermi$..Oradan öğrenebiLirsin ßir çok $eyi.. takıLdıqın yerLeri ßizLere ÖzeL mesaj (PM) atarak sorabiLirsin.. Öğrendiğin haLde yanLı$ yaparsan kızarLar o zaman ;P cLosed

M1A2

New member
Anladım ki

Anladımki ben uydurmuşum, tüm modlar ii ben kötüyüm arkadaşlar aranıza yeni katılanlara yaklaşımınız çok iiymiş saolun sözüm size fofer ve fb li

şu yazdığım övgü olsa haftalarca konu kilitlenmezdi ama gel görki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML