yazdığım trojanda sorun???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nibble

New member
visual basic le bir trojan yazdım. karşı bilgisayara attığım server.exe belli sürelerde o bilgisayarın ip sini mail adresime gönderiyo. ip yi www.whatismyip.com adresinden çözümleterek öğreniyorum. server.exe ye dinlediği porttan bu ip ile bağlanmaya çalıştığımda sonuç alamıyorum. yerel ağda ağa ait ip lerde düzgün çalışıyo. merak ettiğim internet üzerinde iki programın iletişimi nasıl mümkün oluyo. nete çıkarken bize tahsil edilen iplerin bu iletişimde rolü yokmu? bağlantı aşamasında önerebileceğiniz farklı bir protokol varmı?

emrah538

New member
Tam olarak anlamadım galiba ama ben zamanında yazmıştım bi tane onu anlatayım..

Öncelikle ben no-ip.com dan bir hesap aldım bu şekilde ip im değişse bile bağlantıların hepsi benim bilgisayara yönlendiriliyordu..Bilgisayarımda kullanılmayan bir portu açıyordum Kurban da bu porttan bana bağlanıyordu..Artık bu yöntem kullanılıyor bir çok trojan da (Reverse Connection).Yani sen deil o sana bağlanıyor ve antilerin çoğu da göremiyor :) ..Yakalarsa firewall yakalar.Umarım anlatabilmişimdir olmassa gene yardım ederim inş

nibble

New member
verdiğin bilgi için teşekkür ederim. dediğin gibi yaptım. no-ip den bir hesap aldım. no-ip nin exe sinide yükledim bilgisayarıma. bu yöntemle bi açık vermeyiz umarım. şimdi trojan üzerinde değişiklik yapayım. :clap

modeme port açtım. o portu dinlemeye aldım. şu şekilde bağlanmaay çalıştım. sonuç alamadım.
host = "neoplao.no-ip.biz"
portum = 15267
server.Connect host, portum

modemin firewall unuda kapattım sen nasıl sağlamıştın bağlantıyı. örnek bi kod verebilirmisin.

emrah538

New member
Verdiğim dosyanın içinde hem anltaım var hem de hazır kod var anlaşılır seviyede zaten

Yalnız ben yazmadım alıntıdır reklam da olmasın die böyle verdim artık :=)

freevbcode.com burada da hazır bir sürü kod var ben çok faydalanmıştım ;)

http://www.sendspace.com/file/k1mzn1

nibble

New member
emrah538 kardeşim ilgi ve alakana çok teşekkür ederim. Reverse Connection olayının mantığını anladım.ben kodları bu türde bağlantı için yeniden yazdım. modemime portta açtım ama hala modemden kaynaklandığını düşündüğüm bi sebepten dolayı dinlediğim porta bağlanamıyorum. teoride herşey düzgün uygulamada bi terslik var. ama kısa süre içinde çözecem. http://www.freevbcode.com buraya bi göz attım baya iyi çalışmalar var. işime yarayacak.

trojan-exe

New member
yaa virus yapıp o adama zarar vermekten ne anlıyorsunuz şahsen benm Bilgisayarıma Virus Girdigimi adama saymadım küfür kalmıyo başkaların Haklarını yeme bence eminim tartışma konusu Olacak Şimdiden ÖZür Dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML