Yazıların gitmemesi

emfrees

New member
Arkadaşlar son zamanlarda sıklıkla karşılaştım bir sorun var, arkadaşlarımla konuşurken msn'den bana yazdıklarımın hiçbiri gitmediğini söylüyorlar, nedenini hiç anlayamadım, bilgisayarımı format bile attım, ancak o sorundan kurtulamadım, bazen yazdıklarım gidiyor bazende hiç, bu konuda bilginiz varsa lütfen yardımcı olun,

SAYGILAR

shany

New member
arkadaşım arasıra bende de olmuyor değil
mesela yazı gönderirken dosya paylaşımı yaparken gönderdiğim şeyler karşıya gitmiyor ben hep gönderdikten sonra titreşim yolluyorum arada bir faydası oluyor
bu yöntemi bi dene istersen ama kesin değil garanti veremem...

mSn_FoRuM_kUrDu

New member
bu galiba hatlar yoğun oldugu ve msn arıza varsa olur bir de o kişinin baglantısı yada sizin baglantnız zayıfsa oluyor iyi günler

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bende de olmuşdu 2-3 ay önce ama ozamandan beri olmuyo 2-3 gün sürmüşdü

GLoryBoy

New member
Bendede Var aynı Sorun Kapat Aç Düzeliyo Geçici bi Süre Sonra Tekrar Oluyo BAzen hiç olmuyo Bende Anlamadım

hackERay

New member
hıı arkadaşım bak senin gönderdiğin iletiler eğer normal yazarsan gider.ama animasyonlu harflerle yazıyorsan gitmez giderde bi yarım dakika kadar sonra gözükür bu yüzden senin tek yapman gereken animasyonlu harflerini kaldırmak.ama animasyonu harfler bende zaten yok diyosan diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum.

HTML