Yazıcıoğlu'ndan Öcalan'a küfür:

karatas67

New member

Gaddar Evren şimdi özgürlükçü oldu" dedi. Yazıcıoğlu, terörist Abdullah Öcalan için de "İt oğlu it" ifadesini kullandı

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in ABD'nin Büyük Ortadoğu Projesi'nin taşeronluğunu yaptığını savunarak, "Gaddar Evren şimdi özgürlükçü oldu" dedi. Yazıcıoğlu, terörist Abdullah Öcalan için de "İt oğlu it" ifadesini kullandı.

Işık Grubu Stratejik Araştırmalar Merkezi'nin düzenlediği "Dört Yıllık AKP İktidarının Değerlendirilmesi" konulu panele katılan Yazıcıoğlu, Evren'in eyalet sistemi ile ilgili düşüncelerini eleştirerek, PKK'nın 12 Eylül askeri darbesi ile büyüdüğünü söyledi. Yazıcıoğlu, "12 Eylül rejiminin başı gaddar Kenan Evren, şimdi bir anda özgürlükçü oldu. 12 Eylül'den sonra devrimci, ülkücü gençlerin idamına imza atarken elim titremedi diyen gaddar Kenan Evren, bu defa PKK teröristlerine karşı acayip yumuşak huylu, merhametli insan kılığına girdi" dedi.

[

Yazıcıoğlu, bir süre önce Güneydoğu'ya yaptığı gezide, PKK ve Öcalan aleyhine konuşmaması yönünde kulağına fısıldandığını, ancak kendisinin tam tersi davrandığını belirterek, şöyle konuştu:

"Halka kıblemiz bir, inancımız bir, kaderimiz birdir dedim. Bölgenin geri kalmışlığı, kalkınmamışlığı ve eğitim sorunu terörden kaynaklanıyor. İnsanların yüzlerindeki umutsuzluğun nedeni Apo denen i. oğlu i.tir dedim. Oradaki insanlar beni onayladı. Terörle mücadelede taviz verilmez. Teröre destek verene, ayağımı kaşıyanın ayağını kaşırım diyeceksin. Kürdün, Alevinin sorunu yoktur, Türkiye'nin sorunu vardır."

GençTürk Haber
07 Mart 2007 11:15

SickDreTh

Altın Üye
cok dogru demıs ben olsam onun ardından daha neler neler derdım:D

kurugadder

New member
İlk defa bir siyasetçi çıktı apo denen şerefzizin isimlerinden birini kullandı.tebrik ediyorum kendisini.

mmms

New member
bu adam çok haşuma gidiyor ama bu tür adam gibi adamları çankayanın eşiğinden bile sokmazlar.Alimallah ülkeyi falan düzeltir.Ondan sonra çık çıkabilirsen işin içinden :)

ases

Altın Üye
yıllardır arka güçlerin içyüzünü bilip bu kadar cesaretli bir şekilde konuşması yakışmış muhsin yazıcıoğluna gerçekten korkusuz biri onca çektiği işkenceye rağmen

1001Design

330i ///M3 Design
"İt oğlu it" cok dogru demis helal olsun

sideways

New member
helal olsun..

Muhsin Yazicioglu MHP'deki catlaklari gorup kendi partisini kurmustur ama maalesef oy orani azdir..ifritin dedigi gibi gercek milliyetci..

osiris_cemo

New member
"Az bile demiş" DTP liler bize hakaret etti diye dava açarlar yakında AHİM de :D

HTML