Yavru köpeğe inanıLmaz işkence!..

cw_attack

New member
Amerika'da bir polis merkezinde gizlice çekilen bu video hayvanseverleri ayağa kaldıracak cinsten... İşte hayretle izleyeceğiniz insanlık dışı hayvani işkencenin şok görüntüsü...

İrice bir kadının küçücük köpeğe, acı acı inlemesine rağmen hem bişeyler sayıp hem de hiç acımadan defalarca vurması izleyenleri çileden çıkarttı!.. İşte o şok görüntüler...

Videoyu İzLemek İçin TıkLayınız

Øguz

Altın Üye
Allah kimseyi Amerikan polisinin veya askerinin eline düşürmesin. Masum bir hayvana bunu yapan insana neler yapar.

SickDreTh

Altın Üye
bı yerde kuyruk acısı var heralde bu kadının..kopek naaptıysa artık kadına..
karnıda bıraz şiş köpek şey yapmıs olmasın..

Allah belanı versın kadın!

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
o karıyı karanlık bir odaya sokucan önce soğuk su sonra hortumun ucuna takıcan jileti vurcan da vurucan :mad: :mad:

gursoy3387

New member
bu kadın ozurlu!! ne yaptıgını bılmıyor konusmalarına bakın!! ayrıca bunu amerıkan askerlerı yapmıyor goruntuyu ceken bırılerı var ve asker oldugunu nerden anladınız. ama kadını igneleyerek öldurmek ıyıdır!! tek tek saatlerce sonra kırbac sonra futbol topuyla suratına sut cekerek sonra dıslerını kapıya baglayıp kapıyı kapatarak.. v dıgerlerı

Ottomantw

New member
Ya Ne ıskencesı,egıtım Arkadasım Kopek Egıtımı Bu.
Vıdeodakı Kopek ıtalyan Sembernard Terrıerı,laf Dınlemez Asıdır.
Hıcmı Kopek Egıtım Merkezı Gormedınız,gunlerce Ac Bırakılıyolar,ne ıskencelere Maruz Kalıyolar.kolaymı Egıtmek Hayvanları.
ıskence Degıl Baslık Degıssın

unltd

New member
(*&^$()&*"£^$*(& "£^&*($^£&*($^&*()£^&*()^$&*()^£")&*$^&*()£^$&*()£"^$&*()"£^$&*()"£^$&*()"£^$&*()^"£&*()^$&*()£^$&*()"£^&*()$^"£&*()^$*()"£^$&*()^"£&*($E&*()"£YE*()£E(_"£!E$"*()^$*(_^*() $Y£(*^$(_*"£YE*("£YE*("£YEP(&*"£^R (£" RY£&*($YR£&*(Y&( !!!!! onun bunun cocugu! kopek nasil agliyor ya, sIkIyorsa gelde benim kopegime oyle vur. birakirim yesin seni itin evladi!

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
yuh artık ya burda olsada bende o karıyı öyle tokatlasam küfür edecem ama neyse

unltd

New member
Ya Ne ıskencesı,egıtım Arkadasım Kopek Egıtımı Bu.
Vıdeodakı Kopek ıtalyan Sembernard Terrıerı,laf Dınlemez Asıdır.
Hıcmı Kopek Egıtım Merkezı Gormedınız,gunlerce Ac Bırakılıyolar,ne ıskencelere Maruz Kalıyolar.kolaymı Egıtmek Hayvanları.
ıskence Degıl Baslık Degıssın
bende kopek egitdim, bir kac sefer arka ayagina vurdum ama sert sekilde deyil asla! ses tonumla onu egitdim, simdi sert 1 sekilde ceku diyince kafayi eyer ve benim komut vermemi bekler. otur dedigimde otur kalkdedigim kalk gel dedigimde gel! ama ne ac birakdim ne dovdum. ara sira evin icinde kovalarim o ayri :D (zaten onun hizina yetisemiyorum) ama boyle adi sekilde hic bir canliya eziyet edilmez!

HTML