Yardiminiza ihtiyacim var

lucascy

New member
Arkadaslar merhaba,
ticaret yapip helalinden para kazanalim derken dolandirildim.Hemde 35,000 euro.
Yurtdisindan 6 yildir tanidigim kisiler tarafindan.Hayatim kabusa donustu.
Parali da olsa en super keylogger nedir,nerden satin alabilirim?
Remote install ve dosyaya ekleme ozelligi olmali,antiviruslerin hicbirisi yakalamamali ki bu beni dolandiran adilerden bu parami geri alabileyim.
Amacim baska hic kimseye zarar vermek degil, benim 9 yilda biriktirdigim parama yazik ettiler.Lutfen yardiminiza ihtiyacim var,Lutfen gercekten calisacak bir program biliyorsaniz yardim edin.Nailgg ye ulasmaya calistim ama maillerime cevap vermedi,Lutfen yardim edin arkadaslar

Master Hck

New member
sen bu konuyu istersen bi admin veya bölüm sorumlusuna özel msjla bildir kardeşim 30.000 euro az bir para değil çok geçmiş olsun

__crazy

New member
çok paran kaybolmuş kardeş çok geçmiş olsun
Casus Bilgisayar 007 30 Gün Deneme Sürümü
Bu 30 Günlük deneme eğer satın almak istiyosan satın al yazan yere tıkla

1.Kolayca yükleyebilmek için sadece yükleme işlemi süresince bilgisayarınızın virüs tarama programını kapatın. Bu yazılım virüs değildir sadece dosya .exe uzantılı oldugu için virüs tarama programı yazılımı indirmenize izin vermeyebilir.
2.Sonra indirme işlemini başlatın.
3.Kaydet seçenegini tıklayın.
4.Masa üstüne kaydet seçeneğini tıklayın.
5.Çalıştır seçenegini tıklayın.
6.'' NEXT '' butonunu tıklayın.
7.'' l ACCEPT THE AGREEMENT '' butonunu işaretleyin ve '' NEXT '' butonunu tıklayın.
8.'' NEXT '' butonunu tıklayın.
9.'' INSTALL '' butonunu tıklayın.
10.Masaüstünde kayıtlı olan '' 007 install '' dosyasını silin.

kurulumdan sonra Ctrl+Alt+F7 basarsan programa ulaşabilirsin

lucascy

New member
arkadaşlar ilginize çok teşekkürler.Bazı yerlerde prorat proagent gibi programların kendisinin içersinde gizli bir trojan olduğunu vede polisin takip ettiğini duydum,bir program satın aldım remote spy diye 124 $ a gönderdim karşı taraf dosyaya da tıkladı,paralı versiyon olmasına rağmen bişey gelmedi.diğer hedefteki antivirus tanıdı ve bana dosyada virüs var açmam dedi..yani paralı program olmasına rağmen böyle olması beni şaşırttı ve satın aldığım yerden iptal ettirdim

vensmerkür

New member
şuan piyasadaki ve netteki en verimli keyloger perfect keylogerdir .

bütün logları screan shotları yazılanı edileni hepsini alır en ufak bişey dahi kaçmaz üstüne sanal klavye ayıtlarınıda alır

creatus

New member
Gemiş olsun öncleikle.Bu mesela senlik birşey değil,hukuki yollara başvurmadan yapılacak pek birşey olucagını sanmıyorum.Mutlaka çok geçmeden yasal yollara başvurmalısın.

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
çok paran kaybolmuş kardeş çok geçmiş olsun
Casus Bilgisayar 007 30 Gün Deneme Sürümü
Bu 30 Günlük deneme eğer satın almak istiyosan satın al yazan yere tıkla

1.Kolayca yükleyebilmek için sadece yükleme işlemi süresince bilgisayarınızın virüs tarama programını kapatın. Bu yazılım virüs değildir sadece dosya .exe uzantılı oldugu için virüs tarama programı yazılımı indirmenize izin vermeyebilir.
2.Sonra indirme işlemini başlatın.
3.Kaydet seçenegini tıklayın.
4.Masa üstüne kaydet seçeneğini tıklayın.
5.Çalıştır seçenegini tıklayın.
6.'' NEXT '' butonunu tıklayın.
7.'' l ACCEPT THE AGREEMENT '' butonunu işaretleyin ve '' NEXT '' butonunu tıklayın.
8.'' NEXT '' butonunu tıklayın.
9.'' INSTALL '' butonunu tıklayın.
10.Masaüstünde kayıtlı olan '' 007 install '' dosyasını silin.

kurulumdan sonra Ctrl+Alt+F7 basarsan programa ulaşabilirsin
Bu program anti -vir lerle yakalaniyor..

Arkadaşım söylediklerine göre ciddi manada paran çalındığını iddia ediyosun Ve yasal yolları denememek yerine keyloger vs. işine bulaşman tuhafıma gitti... Eğer gerçekten paranı geri istiyorsan En yakın merkeze gitmeni öneririm

Neden keyloger istiyorsun ki ? Keyloger i adamin pc ye yüklicen Çok zor bunlar

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Günahını Almak İstemem Ama,

O Kadar Parası Çalınan Kişi Zaten Polise Filan ßaşvurur Ve En Yakın Zamanda Tekrar Alırsın Az ßi Para Diil..

Ve O Parayı Keyloggerle Almayı Düşünüyosun Yani Suça Karşılık Suçla Cevap Vermeye Çalışıyosun..

Yanlış Yoldasın.. Ama Sonuç Olarak.. ;

ßana Paran Çalındı Diilde.. ßurdan Keylogger İsmi Almak İstiyosun Gibi Geldi..

Paralı Keylogger Aldım Diyosun.. Karşı Tarafa Yolladım Kabul Etti Diyosun Ama Bana Bişi Gelmedi Filan Falan..

Aldığın Keyloggeri Kullandıktan Sonra İptal Ettirme Gibi Bi Şansın Olduğunu Yeni Öğrendim..

Herneyse Sana Kolay Gelsin Eğer Şahsen Dediğin Doğruysa Allah Yardımcın Olsun..

İyi Forumlar.

lucascy

New member
herkes istedigi gibi dusunmekte serbest tabii ki..ama olayın icerigini bilmeden yargıda bulunmanı kınıyorum..ben keylogger programı satın alacak kadar parası olmayan bi çulsuz degilim,ve satın aldıgım ama çalışmadıgı için iptal ettirdiğim keyloggerin isminide verdim dikkatli okursan..ikincisi ise,umarım senin yada başkalarının başına gelmez aynı şey..hukuki bir durum yok ortada,boş sözler verip güven sağlayıp paramın ziyan olmasına neden oldular..parayı benden nakit alma ,çalma vs değil..kanunları da az çok bilirim,eğer öyle bi durum olsaydı sana danışmadan başvururdum zaten.Sana hakaret etmek istemem ama beyninin gereğinden fazla büyük oldugu belli ki,herşeyi çok bildiğini sanıyorsun..herkes senin gibi düşünmüyor işte,satılan mal geri alınmaz misali..git remotespy satın al ve memnun kalmadığında tel yolu ile 1 hafta içersinde memnun kalmadığını ,ürünlerinin çalışmadığını belirt ve seninki de iptal edilecektir bay çokbilmiş

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Bu yazdıkların kişisel yazılar Kime ise özel mesajla ona bildir burda bu şekilde yapman hoş değil..

Ayrıca lisansla aldığın keyloger de %99.9 Problem bulamazsin ve çalışır... Ücretsiz keylogerler de mevcut...

HTML