Yardim ve Tavsiyenize ihtiyac var

macuroglu

New member
Arkadaslar Yaklasik 10 gundur Pc saatinde problem var Resmen kendi kafasina gore tarihi ve saati gosteriyo...
Yani suanda saat 19H15 olmasina ragmen bende 15H15 gosteriyo bunu surekli duzeltiyorum okleyip pencereyi kapatiyorum tekrar degisiyo acaba system32 ye bazi programlari kirmak icin indirdigim gerekli dosyalardan kaynaklanabilir? Aklima 2 fikir geliyo once danisayim dedim: Kafadan formati vurucam
yada windows cd sindeki vardi sanirim windowsu onar diye denicem ozaman acaba bazi dosyalar silirmi? :eek:
Yada daha radikal ve zahmetsiz bi fikriniz varsa paylasabilirsiniz tesekkurler Hackhell ciler....

Tycon

New member
sistem saatini girip bios tan değiştir.Yine yapıyorsa anakart pilinden filandır...

edit : şunuda ekliyim bazı şaka programları oluyor bunu yapan, onlardan biri makinende aktif olabilir.

xxl

New member
bilgisayarın fişlerini çek bikaç saat sonra tekrar aç tarih birkaç yıl eskiye gittiyse bios pilinde problem vardır. ama önce tycon'un dediğini yap.

macuroglu

New member
Yinede sagolun dedigin gibi yaptim ama olmadi, anakarttan da olmamasi lazim nede pilden cunki hem laptop hem yeni 1senelik bile degil pilini zaten takmiyorum sadece devamli prize bagli... msnfunmaker i indirmistim ama acmamistim suanda onuda attim zaten, tahminim bi program dokundu , teskkkurler arkadaslar

phonemon

Banned
bencede en zevklisi format at :d mousen çalışmadığı zaman kablolara bakma format at gitsin :p çok zevkli :d

HTML