Yardim lutfen bu hatadan biktimm

mafiaketur

New member
arkadaslar bu hata bilgisayarimda durmadan cikiyo bilen varsa bir yardim etsin beaa

gurmadan cikiyo bilen varsa lutfen yardim bekliyom

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
kullandıgın antıvırus programının hatası sanırım. bende anlamadım ama.tarama yapılırken hata oluyormuş.
O programı kaldır başka av yukle.
yada orda sıralanmış önerileri yerıne getırmeye calış

mafiaketur

New member
bunun yuzunden bilgisayara format attim gine gitmedi oyunun yada internetin oratasinda bu cikiyo sinir bozucu bisey :( anti-virusledeilgili degil bence antivirusu yuklemeden oncede vardi bu :(

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Format attığın halde nasıl düzelmiyor cok ilginç.
Kusura bakma artık ben yardımcı olamam. ilgilenen arkadaşlar olacakdır.
Sen konunu takıp et.
(Ben Fb macına gıdıyorum :cool: )

kady

Kurucu Üye
%60 spy benım tahmınım
panda antivürüs ü yükle update et ve scan yap bakalım ne olcak

sinorkil

New member
Arkadaşlar birçok yol göstermiş ama format attıktan sonrada aynı hatayı vermesi gerçekten çok ilginç. Arkadaşım birde şunu dene;

Başlat>çalıştır

msconfig yaz ve tamam butonuna bas

çıkan ekrandan başlangıç sekmesine tıkla

çıkan ekranın sol tarafında otomatik olarak çalışan programları göreceksin buradan sürekli karşına çıkan program adını bul ve karşısındaki çek işaretini kaldır. Daha sonra tamam de ve pc yi yeniden başlat, başladıktan sonra karşına bir ekran çıkacak buradan bu ekranı birdaha gösterme seçeneğini işaretle ve tamam de. Umarım bi faydası olur.

St.AnGeR

Document Visor..

4mat attqdan s0nra gelmesi İmqansıs gby görünüo D0stm.. Ya Hdd teq part deil sen sadece win olan nı 4matladın we try Bulashdı.. yada 4mat atmadn.. üstüne qurdun..

Shimdi GeLelim.. problemine.. eer spysa 4mat atınca qesnliqle gider..
Kaspersky 6 war f0rumda onu qur bi tarat derim.. eer spy vs. bishe se temislemish olrsn.. Ama Bence 4mat at hatta FDısk Chaq derim.. en temis i olr.. qafan rahatlar chünqü Registry a Bulashmısh gby görünüo Bu tip spylar antivir satıcılarının yasdıı sheyler yani once bu hale getrio sonrada adresi dayıyo al beni die :) O nedenle kaspersky chösüm olr ama en iisi 4mat hatta FDısK.. FDısK Den s0nra ASLa qalamas..
( eer try geldy dersen.. osaman da bulunduun aggechidine qendini cheqdrme ishlemi eqlemish dieblrm max olabiliceq bishe bu we sanrm senin qullanımın ichn imqansıs FDISK ı dene derim..

i 4umlar..

mafiaketur

New member
Borghese' Alıntı:
bende sölim bari kısa yoldan fdisk çek güzel cici bi işletim sistemi kur.Tamamdır:cool:

arkadaslar cok saolun simdilik zone alarm programini kurdum ve denetim yaptiriyorum eger buda tutmazsa sizin dediginizi yapmak zorunda kalacam saolun varolun

saygilarr

HTML