Yardim istiyorum

alican1

New member
Arkadaslar benim Laptop um Ingilizce yeni program yüklemek isiyorum kamerasi üstünde oldugu icin onun programi da silinecek ne yapabilirim bir fikir verirseniz cok sevinirim.:bow:bow

Sunepe

New member
Aslında bır fıkrım var ama laptop kullanmadıgım ıcın emın degılım. programın adını bılıyorsan eger. çalıştır/regedit/hkey local machine/software e bak ordaysa sil.

EgeLeee

New member
tam anlatırmısın program yüklerken nie silinsinki..silmek istemiyorsan programlardan bul d'ye al yedekle yada formatmı atıcaksın tam anlat bi.

mdemir

New member
anladığım kadarıyla tukce işletim sistemi yukleyecek.. ama laptopun işletim sistemi ve driverları paket halinde oldugu için ayrica bir de driverlar için cd yok... netten labtopun sitesine gireceksin..hangi markaysa artık... model numarası ile ürünü bul... bu ürün için downloadlar diye bir seçenek vardır... yukleyecegin işletim sistemi için verilmiş olan driverları indireceksin (hepsini)... formatlayıp sistemi kurduktan sonra bu driverları yükleyeceksin..
önemli bir tavsiye bunu bir kez yapınca tam olarak.. hemen sistemin bir yedegini al ghostla veya acronis true image ile...bir dahaki formatta işin cok kolay olur..

HTML