YARDIM..!!! İhtiyaç yayıncılık - uzaktan eğitim

haciii46

New member
arkadaşlar sınava 3 ay kalmış ve de İhtiyaç yayıncılık - uzaktan eğitim videolarını çok övüyolar ama ben bi türlü bulamadım lütfen bana bi yol gösterin...:sad::sad::sad:

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Tamamdır pm'den 2 seri haLinde gönderdim LinkLerden bi sorun yok tek tek kontroL ettım,indirip çaLışmaya başLayabıLırsın..Akşama doğru tekrardan kontroL eder farkLı konuLarda videoLarı varsa onLarında Linkini gönderırım sana pmden..

Ayrıca pmLeri görebiLmen için 1 post daha atman gerekıyor 50 mesaj sınırı var..

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Daha detayLısını buLdum onuda gönderiyorum şimdi pm oLarak hadi iyisin..(=

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Rica ederim farkLı bi konuda ihtiyacın oLursa söyLemen yeterLi, sağLıcakLa kaL..

zuhreco

New member
arkadaşım nette bayaa dolaşıyo o linkler. iyi araştır. burda link veremem. silerler. burdada vardı gibime geliyo ama konu kaldırılmış olabilir.bilmiyorum.

zuhreco

New member
MozoLe Miяach;5317686' Alıntı:
Tamamdır pm'den 2 seri haLinde gönderdim LinkLerden bi sorun yok tek tek kontroL ettım,indirip çaLışmaya başLayabıLırsın..Akşama doğru tekrardan kontroL eder farkLı konuLarda videoLarı varsa onLarında Linkini gönderırım sana pmden..

Ayrıca pmLeri görebiLmen için 1 post daha atman gerekıyor 50 mesaj sınırı var..
mozole arkadaşım o linkleri banada atman mümkün mü? ama benim 50 mesajım yok :( birde senin elindekiler 2010 mu 2009mu. nette 2009 dolaşıyodu genelde.

zuhreco

New member
bu 2009 heralde 2010 bulursan banada haber verin lütfenn..:)))
yaa rehberlik ilk dersin sesi var mı? bendekinde yok:( bir de sende ihtiyaç ue coğrafya-matematik var mı?

haci birde şu ztv dersleri varya onlarda iyi. en azından piyasadaki videolu ders dedikleri kitaptan kalıp okumalar kadar kötü değil. link var ama burda veremiyorum sanırım. hmm birde çok komik gelecek ama meb eğitekin hazırladığı açıköğretim için hazırlanan radyo dersleri var ya,valla işe yarıyo. çünkü anlatıcıların ses tonları çarpıcı. trt radyosundan tiyatro dinlediysen bilirsin. bunlarda benim tavsiyelerim olsun bakalım.

zuhreco

New member
ama sana ipucu ztv dersleri için 4sharede gir. ztv deneme yaz. çıkar :) bunu söylemekte yasak değildir heralde!

hakanist19

New member
bu ihtiyacın uzaktan eğitim linklerine nasıl ulaşabilirim, nette dolaşanlar kırıkta...yardımcı olabilir misiniz? PM deki sınır sanırım beni etkiler :-(

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part02.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part03.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part04.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part05.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part06.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part07.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part08.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part09.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part10.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part11.rar

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: EB-Video Soru.part12.rar

İhtiyaç Yayınlarının bu yıl ki kitap yanında verilen dvd'si, özet yapmak isteyenler için gerçekten mükemmel ötesi, hocalar soruları çözerken konularıda anlatıyor.

Tarih
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster

Vatandaşlık

Gelişim Psikolojisi - Öğrenme Psikolojisi

Ölçme Değerlendirme

Program Geliştirme Öğretim Yöntemleri Teknikleri

Coğrafya Konu Anlatımlı Kitaplar

KPSS yaprak Testleri

KPSS Denemeleri

2011 geneL küLtür ve geneL yetenek dvdLeri ihtıyac yayınLarı..​

haciii46

New member
bendeki 2010 netten bulmadım genel kültür ve genel yetenek var normal bi kpss ye hazzırlananlar için isteyenler olursa yüklicem.....

HTML