yardımmm önemi lütfen bakın???? pls

taha_d

New member
arkadaşlar belki burası değil ama yeri olsun göze takılan bir yer olduğu için konum daha çabuk amacına ulaşacaktır ben 1024 limitli internet kullacısıydım ve malumunuz üzere faturalardan canım baya yandı şimdi limitsizi kullanıcıyım ve rahatım ama ne varki beni rahatsız eden birşey var 12 gb 15 gb download mikralarında kalmak istemiyorum ben ne yapsamda bukota miktarımı 50 gb ve üzerine çıkarsam bu işin ehli olan tüm hackhellilere sesleniyorum yardımlarınız için şimdiden teşekküer ederim

ße YouRSeLF

New member
Bu Bir Sorun Mu Anlayamadım...

Internetten Neye Ihtiyacın Varsa çekersin...

Film Müzik Program ...

Madem Derdin Bu Herşeyi Topla Bir Arşiv Yarat Kendine...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
forumumuzda uploader team tarafından paylaşılan birçok full oyunlar, programlar var.. bunlar ilgini çekebilir..

yalnız bu işe alışırsan en büyük sorun rapidshare olur, bir de aylık 10ytl ona para verip premium alman gerekir, aksi taktirde ancak p2p paylaşım programlarıyla, ares limewire gibi, idare etmen gerekecektir..

taha_d

New member
Arkadaşlar teşekkür ederim oyun indirmek ilgimi çekiyor zaten ama arkadaşında dediği gibi rapidshare illeti var ve tek link oyunlar bulamıyorum zaten acaba varmıdır tek link oyun ? yani hackhellde

nitromania

New member
arkadaşım tek link oyun çok zor bulursun...
genelde oyunlar 100`er MB`lık bölümler halinde WinRar dosyası olarak upload edilir.

Sana da önerim şu dur ki;

Oyunların linklerini, şifresini kaydet. Sırayla hepsini indir.

- Ha, aynı andan 1 den çok dosya indirmek ve 2-3 dk beklemek istemiyorsan "rapidshare account" alman lazım...
- Ben de para yok kardeş, ben beleşçiyim diyorsan..o 2-3 dk ya razı olup, her indirme tamamlandıktan sonra modemini açıp kapatacaksın...

Tabii ki oyunun linklerini upload eden arkadaşlara da teşekkür etmeden sayfayı kapatmayacaksın. ayıp.

:D :D :D

MORE

New member
çok ilginç....limitsiz kullanıcı sın ve hakkını kullanıcak alan bulamıyorsun...şaşırrrdımmm...

HTML