Yardımm Yoksa çıldırcamm

Sm0key

New member
6300 telefonum var dünden itibaren yaklaşık her dakka da bi açılıp kapanıyor aslında tam da açılıp kapanmıyor açılıp kapansa pin kodu sorması lazım ama ekran beyaz oluyo ekrandaki herşey siliniyo sonra kendiliğinden gene düzeliyo ama ne müzik dinletiyo ne de konuşma yaptırıyo batarya da mı sorun var diye düşündüm başka telefona taktım çalışıyor ama bende her dk başı açılıp kapanıyor java olduğu içiin virüs girmez diye düşündüm ama önceki gece bi program attım ondan sonra böyle oldu

Lütfen yardım...:vur

qweqqq

New member
Demekki Programdandır Ama Sana Tavsiyem Bendede Vardı Böle Yaptığı Zaman Duvara Fırlat Düzelio :)

qweqqq

New member
Yok Zaten Dalga Geçmeye Sölememiştim :) Dur Bakalım Bilen çıkar Ama Benim Ark. Larda çok çıkıo O Sorun O Modeldee

creatus

New member
Daha önce yüklenen programlardan birinin dll yada mdl dosyaları otomatik tepki verir programı bulamayınca reset atabilir.
Bunun dışında arızası olucağını sanmıyorum.Format atın.Yüzeysel formatla düzelmesse, flash-yazılım yükletme gereği duyulabilir.Telefoncular halleder.Büyük bir sorun olucagını sanmıyorum.Kolay gelsin.

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
telefonunun sistemi çökmüş kardeş bendede nokia 6233 vardı telefon acılır gibi oluyo nokia yazısı gelmeden beyaz ekran gelip kapanıyordu gittim sistem yüklettim telefonuna giren virüsden kaynaklanıyo

tts

New member
1.yazılımsal olabilir
2.ekran sorunu olabılır
3. sebekedende yapar(bunu farkedemezsın kendı otomatik sebe araken bulup bulmama arasında resetler) benım basıma da geldi bu olay sowtware atım duzelmedi servise yolladım sebeke entegreleri degisti

HTML