Yardımlarınızı bekliyorum...

edizkralll

New member
Arkadaşlar ben xxx dan bi amatör forum açtım,geçende templateyi deiştirdim ve daha sonra da yönetim paneline girdiğimde "" Template->make_filename(): Error - file admin/index_frameset.tpl does not exist "" diyor ve panel açılmıyor.Kişilerin belirlediği temayı kullanma özelliğide aktif deil yani temayı deiştirip admin paneline giremiyorum.İşallah yeterli açıklamayı yapmışımdır.Yardımlarınızı bekliyorum,Hh de kesin bu işi nasıl yapacağımı bilenler wardır.Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar yok mu soruma cevap verebilcek bi Hh li?Yav siz de bilmijekseniz kimler bilejek bunu annamadım walla.
Neese sabahı bekleyelim bare...

free!

artık yok...
yanlış bölümdesin:D
fazla kasma kendini yanlış forumda olduğun anlaşılmasın..
flood yapma yani..

Kralwampir

New member
2 kelime ingilizce tercüme edemiyosan herzaman başkalarından yardım almaya çalışırsın. anlamıyosan ingilizce açarsın www.hemencevir.com u yazarsın metni oraya does not exist in anlamı nedir bakarsın sonra sabaha kadar beklemezsin....

edizkralll

New member
Kralwampir' Alıntı:
2 kelime ingilizce tercüme edemiyosan herzaman başkalarından yardım almaya çalışırsın. anlamıyosan ingilizce açarsın www.hemencevir.com u yazarsın metni oraya does not exist in anlamı nedir bakarsın sonra sabaha kadar beklemezsin....
sen çok bilion zate ama ben samsun il 3.süyüm(ingilizcede)...Ftpye bağlanamıorum hiç daha önce denemediğim bişe.Biliorum mesajın ne içerdiğini ama ftp ye giremedim.Dooru dürüst cevap vericeksen,yardım edeceksen yaz.Adam gibi bilgi istedik madem bilmion ya da sölemiicen cvp da yazma.OK???:eek:

HTML