Yardımcı Olursaniz Sevinirim

andy1

New member
usp modemim var benim uzerimden baskasi nete girip kullaniyor gelen faturalar kabardı bu modeme sifre koyma gibi bi sansım olabilirmi acaba yardimci olursaniz cok tsk ederim

ozkan370

Software Engineering
olmaz kardeş benim bildiğim kablosuz modem ise girerler kablolu modeme nasıl giriliyo bilmiyom

D@rk

New member
bence ttnet modem şifreni değiştir kotaya girip baktığın yer varya oraya gir şifreyi değiştir genellikle 1234*** gibi oluyo eyer öyleyse hemen değiştir.bide makineyi iyi bir scan et trojen olabilir.

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
eğer başkalarıyla ortak bir ağ'a bağlı değilsen senin usb modeminden başkasının nete girmesi imkansızdır..

sen bence ipin ucunu kaçırıp kotayı yükselttin, kota sayfasından durumu takip et, örneğin neti bir gün hiç kullanma, önce bi kotaya girip bak, etresi gün de gir bak, eğer bir artış varsa o zaman bir başkası kullanıyordur..

andy1

New member
tt net sifremi degistirdim ztn 1234 degildi pc i her zmn kaspersky scanliyor ama birsey yok bi ara win32.worms galiba boyle bi virüs buldu onuda silmisti kota kullanimimda download etmiyorum yane aksam saat 8 de acıp en gec 1 de kapatiyorum 1 senedirde gecmedi kota + guvenli mod acılmıyor nedense taratamiyorum orda pc

HTML