yardımcı olun lütfen

bozoyy

New member
türkiyedeki hukuk devletinin ne yolla engelledndiği ve bu engellemenin demokratik sistem üserindeki engelleriyle ilgigli bi ödev .yardımcı olursanız sevinirim

mObİdİk

New member
sence türkiyedeki hukuk devleti engellniyormu bence engellenmiyor yargı sistemi olagan gücüyle çalışıyor ben bu ödeve cevap vermek istemiyorum ama kaynak arıyorsan muhalif gazeteler ve dergiler sana yardım edecektir

bozoyy

New member
mObİdİk' Alıntı:
sence türkiyedeki hukuk devleti engellniyormu bence engellenmiyor yargı sistemi olagan gücüyle çalışıyor ben bu ödeve cevap vermek istemiyorum ama kaynak arıyorsan muhalif gazeteler ve dergiler sana yardım edecektir

bencede engellenmiyor.ama istenen ödev buydu.
geçmişteki askeri darbelerden bahsetmem gerek sanırım.saol

mObİdİk

New member
öyle söylesene kardeş bende yanlış anladım kusura bakma
ama daha iyi bi açıklama yaparsan sanırım yardım çı olabilecem konunun içerigini tam olarak yaz lütfen

bozoyy

New member
mObİdİk' Alıntı:
öyle söylesene kardeş bende yanlış anladım kusura bakma
ama daha iyi bi açıklama yaparsan sanırım yardım çı olabilecem konunun içerigini tam olarak yaz lütfen

eyw saol kardeşim.bana verilen ödev direk bu iki cümle.hukuk devletinin ve demokrasinin önüne ne yollarla engel olundu.yani ben anladım olayıda bulamadım.mesele 70lerdeki askeri darbeler.kitapların toplanması bazı yayın araçlarının engellenmesi gibi bişi heralde.yardımcı olursan sevinirim.tekrar teşekkür ederim

mObİdİk

New member
hocam tam olarak işi çözemedim ama googleden 12 eylül diye yazman yeterli olacaktır sanırım :( kusura bakma ama net bir kaynak istemedigin için yardım edemiyorum

HTML