yardım

lastdream

New member
sorunum şu siteye her girşimde konuları yer değiştirmiş buluyorum hatta bazen on dk önce gördüğüm konu tekrar siteye girdiğimde yok oluyor artı cevaplamalara bakıyorum yedi,konuya giriyorum yedinci cevaplama yok bide şu var dün pc yi kapattım bugün siteye girdim bazı sayfalarda hoş geldin lastdream yazarken bazı sayfalar giriş yapmamı istiyo ne yapmalıyım ilgilenirseniz sevinirim

not:SQULACHİ ye sordum imkansız olmamalı dedi
yaMaKaSi firewall varsa kaldır dedi kaldırdım değişiklik yok

βèŁĩéVê ™

New member
Bilmiyorum ki Benim Aklıma Bir Şey Gelmiyor. Firefox Kullanıyosan Ayarlarını Falan Kontrol Et. Güncelle Eklentileri Tam Kur.Bazen Benimde Yapıyor Yeniden Üye Girişi İsteyebiliyor.Şimdilerde Bir Sorun Yok. Kusura Bakma Benden Bu Kadar Aklıma Bisey Gelmiyor Gece Gece Bilen Biri Söyler Öğrenmiş Oluruz Bizde.
He konuları yer değiştirmiş buluyorum demişsinde. Onu Tam AnLayamadım Kusura bakma bu KafayLa. Yeni Konu Acılınca Zaten Otomatik Yer Değiştiriyor öyLe bisey değil Sanırım Dediğin.

Bye..

free!

artık yok...
falla benim ünivden dolayı böle bi problem var..mesela www.hackhell.com ve diğer tüm domain ler banlı..
admin e söle whitelist e eklesin bunları yoksa nah girersin diyo uyarı olarak :D
ama acaip seninki, sen kendini kontrol et, profilden ayarlarını fln..
konu gösterim modlarını..

lastdream

New member
şimdi girdim yine aynı şunu söyleyim bende f-secure vardı bırak güvenlik duvarını programı kaldırdım neyse bekliyelim artık

şu an düzelmiş gözüyo yardım eden arkadaşlara teşekkür

HTML