Yardım

Lucas.Kane

New member
Beyler bilgisayarımın hard diskinde önemli dosyalarm var ve ben bu dosyaların silindikten sonra bile geri getirilmemesini istiorum.Önerebileceğiniz bir program varmı?

aquariusap

New member
niyekii ergenekoncumusun :)))) program istiyorsan bu sitede gördüğüm "maxtor" u tavsiye ederim ancak tam olarak sıfırlama işlemi çok uzun sürebiliyor, okursun detayları...

Tunyukuk

New member
Aslına bakarsan harddiskini imha etmedikçe ne yaparsan yap içindeki bilgilere ulaşılabilir.
Hernekadar bu iş için çok pahalı teknolojiler gerekiyorsa da bu böyle :victory
Ancak bu şekilde çok profesyonel bir araştırmaya maruz kalmayacağını düşünürsen MaxBlast4 vb bir program işini görür.Amatörlerin incelemesinden kurtarabilirsin diskini.

Lucas.Kane

New member
yok ya üni öğrencisinden ergenekoncu mu olur:D okadar rektör general filan tutuklanırken?Karizması olmaz belki ilerde olursam die soruorum :D

yok böle bişi tabiki arkadaslar DA bilgisayarı bi tanıdığımıza vericem ve o da bi bilgisayar manyağı anlar bu işlerden tehdit etti beni bak yaparım filan die. her hangi böle basitce üstesinden gelebileceğim bir metod yok mu sonra bilgisayarı satamam bile üstelik de elimde yanmıs bi hardisk ve salak bi yüz ifadesi kalır. :)

-MaTaDoR-

New member
yaw hardisk fiyatları o kadar pahalı degıl yada bıryerden 2 el bırsey bul en kolay cozum ne gerek va programlarla ugrasmaya zaten tam sılen bır pro yok ben bır ara çok ugrasmıstım sadece gerı donusum kalıtesını dusurursun o kadar

HTML