yardım :( xp professional

mert_mert

New member
arkadaşlar ben net den xp professional indirdim(600 mb) ama cd ye nasl atıcam yani yükleme cd si nasl yapıcam bilmiorum nolur yardım edin :(:(:(

fear_sic

New member
nero programında kalıbı yazdır de,indirdiğin dosya iso dosyası sanırım,onu seç ve yazdır. eğer parça parçaysa çıkar birinciyi dışarı,iso uzantılı çıkacaktır.onu yine nerodan kalıp yazdırı bul ve o dosyayı seç...ve yazdır :)

mert_mert

New member
ewet iso.ydu
cd ye iso olarakmı yaziğim yane :) tam anlayamadım ben bu konularda biraz acemiyimde ve kalıp yazma nasl oluor yaw :D

react

Admin
Süper Moderatör
buyur ;

• [*]1- Nero StartSmart Uygulamasını başlatın

[*]2- Gelen Şirin Uygulama arayüzündeki sağdan ikinciyi yani "KOPYALA ve YEDEKLE" seçeneğini seçin. ( "Copy and Backup" )

[*]3- Karşınıza çıkacak olan seçimliklerden "Kalıbı Diske Yazdır" seçeneğini seçin. ( "Burn Image to Disc" )

[*]4- Burdan Dosya Türü seçenek kutusundan sondan ikinci seçeneği yani "Image Files ( *.nrg, *.iso, *.cue )" seçeneğini seçin. Ve yazmak istediğiniz iso'yu seçip "Aç" (open) tuşuna basın.

[*]5- Cd yazıcınızı (yakıcınızı) ve yazma (yakma) hızını seçin ve ileri ( next ) tuşuna basın.

HTML