yardım lütfen

bravea

New member
ben asus n50 vc seri bir laptop aldım aldıgımda vısta yukluydu onu xp ye cevırdım butun driverleri yukledım fakat tek sorun kaldı oda dokunmatık kısımdakı drıver onu bulamıyorum bana bu konuda yardım edermısınız ayrıca nasıl yukleme yapıcam onuda sölersenız cok sevınırım

bravea

New member
kardes yardımın için cok sağol touchpad ı yukledım fakat sanırım o mause pedı için gecerlı yanı dokunmatık olan kısmı hala bulamadım

bravea

New member
ilgin için teşekkürler dostum ındıroyum su anda deneyecegım bu dokunmatık ekranın ismi toucpad olarak mı gecıyor yoksa farklı bır ısımde mı geçiyor

bravea

New member
yok dostum touchpad sadece mouse pad için gecerli yuklerken onun simgesını gosterıyor sanırım onun driverı yok yada adını bılmıyorum o kısmı kullanmak istiyorum ama bir turlu bulamadım :(

#karizma#

New member
asus türkiye distribütörü ile iletişime geçebilirsin:goz:

onlar sana mutlaka yardım edecektirler.

bravea

New member
yetkılı servise mail attım bakalım cevap gelecekmı yoksa vistaya mı donsem dıye dusunuyorum :( en azından o driveri elimde mevcut

bravea

New member
atalı fazla olmadı yarın cevap gelir umarım pc de böle özellik olupta kullanmamak kotu bir sey olsa gerek :)

bravea

New member
bu nasıl iştir asus un turkıye deki en yeklılı servısı xp konusunda yardım edemezmış varmı böle bişi yaaa

HTML