Yardım Lütfen

Sunepe

New member

Arkadaşlar okudum ama tam olarak anlamadım benim aralık ayı faturası 62,40 ytl gelmiş oncekı fatura ise (kasım ayı) 61,05 gelmişti. 4GB limitli internet kullanıcısıyım hıc bı bok ındırmedıgm halde kota aşımı olmuş. Upload yuklenen Download ındırılen ama kasım9gb aralık6gb dıo ayrıca parantez içindekiler ne? Smileadls tlfnları da cvp vermıyor. pfff Görüşleriniz Lutfenn.. Şimdiden Teşekkürler....

>> Bu arada msnden görüntülü konuşma çok yapılıyor. sizce bunun etkisi olabilir mi? yada bu ne kadar etkiliyor ?

dragon111

New member
Gb hesabı olarak o parantez içindikler ayrıca bişey indirmen gerkmiıyor.Youtube tarzı sitelere sık giriosan cok internette farklı sitelerde geziyor isen normal.İnternetinide başka kullanamaz bunlara dikkat et...

Sunepe

New member
bilmiom dostum yaw it yeniği durumu artık bu youtube da takılmam cok ama neyse sınırsız yaptıcaz bugıdısle ama once bunu tam ogrenmem gerek. ayınısı arkadastada olmus dun faturası gelmıs. o adam eve bıle ugramıo 78ytl gelmıs.

RuTH

Altın Üye
smiLe adsL 1 Mbit. sınırsız bağLantı 39 ytL. bence sınırsıza geç

Sunepe

New member
smiLe adsL 1 Mbit. sınırsız bağLantı 39 ytL. bence sınırsıza geç
oo FoFeR şu forumda hayranı oldugum tek adamsın :victory Haklısın öyle yapmam gerekıyor sanırım Smileadsl yetkilisi ile gorustum bios ta virüs olabilir dedi cunku ben hıc bır sey ındırmıyorum neredeyse ama 11gb aşım olmuş. Aylık toplasan indirdiklerimi 400mb yapmaz neyse teşekkürler

HTML