yardım lütfen!!!

ermbal

New member
explorer ı her açtığımda ''Your system is probably infected with latest version of Trojan.Zlob.X.a. Full system optimazition will greatly increase your computer's performance and prevent data loss. Click ok to download antispyware software!(Recommended) '' diye bir yazı çıkıyor.ayrıca google da search yaptığımda da arama sonuçları otomatik olarak değiştiriliyor.bi çeşit virus galiba pek çok programla denedim ama tam olarak temizleyemedi hiç biri.(spybot search&destroy, nod32, ad aware2007,süperantispyware programlarını kullandım) nasıl temizlicem ben bunu yardımcı olursanız sevinirim.....

LiGhTN1nG

New member
kardes bide kaspersky'i dene virüs prog. üstüne tanımam..bakdın olmadı cek format 45dk sürer en fazla..

MeMBeRsSs

New member
kaspersky ile uğraşma çünkü bu normal virus değil bazen Bios a bile bulaşabiliyor. Önce Fdisk sonra windows kur.

still_aliv

New member
explorer ı her açtığımda ''Your system is probably infected with latest version of Trojan.Zlob.X.a. Full system optimazition will greatly increase your computer's performance and prevent data loss. Click ok to download antispyware software!(Recommended) '' diye bir yazı çıkıyor.ayrıca google da search yaptığımda da arama sonuçları otomatik olarak değiştiriliyor.bi çeşit virus galiba pek çok programla denedim ama tam olarak temizleyemedi hiç biri.(spybot search&destroy, nod32, ad aware2007,süperantispyware programlarını kullandım) nasıl temizlicem ben bunu yardımcı olursanız sevinirim.....
selam arkadaşım... aynı sıkıntı bende de var

''Your system is probably infected with latest version of Trojan.Zlob.X.a. Full system optimazition will greatly increase your computer's performance and prevent data loss. Click ok to download antispyware software!(Recommended) ''

uyarısı çıkıyor. sen çözebildin mi bu problemi?? eğer çözebildiysen yardımcı olur musun bana da?

ali-ze

New member
Trojan.Zlob.X.a. bunu nortonun sitesine girip aratın. norton küçük bir programcık verecek onunla sistemi taratın. sorun çözülecektir

HTML