YArdım gerekli..........

ksakbulut

New member
Slm arkadaşlar.........Benim bilgisayar nete girdikten 15-20 dk sonra tekrar kendiliğinden düşüyor ve baştan başlıyor.......Virüs tarattırması yaptırıyorum ama hç bir virüs bulamıyor.Format attım tekrardan bilgisayara ama yine aynı olay oluyor......Bana bilgi verir yada yardımcı olursanız çok sevinirim......Gerçekten çok önemli.....

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
kardes oncelıkle bağlantı tipini belirtmelisin asdl mi? yoksa 56k kablolu baglantımı oan bi bakmamız lazım onu bir belir ben yardım edejem söz şimdilik hoşcakal;)

ksakbulut

New member
alpoguzhan' Alıntı:
kardes oncelıkle bağlantı tipini belirtmelisin asdl mi? yoksa 56k kablolu baglantımı oan bi bakmamız lazım onu bir belir ben yardım edejem söz şimdilik hoşcakal;)
arkadaşım yardım edeceğin için saol adsl ve 512 hızı............

ksakbulut

New member
mustapa' Alıntı:
olm senin bilgisayar takoz öle bilgisayarlar int. girmez git solitaire oyna;D
Mustafa sen ne diyorsan doğrudur ama bu düşüncene katılmıyorum.......Benim bilgisayara seninkinden iyi olduğu kesin......:D:D

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
bak hatta gırdiğin andan itibaren 10 15 dakıkaka kopuk kopuk baglantı alıorsan direk hattan yani ptt nin çektiği kabloyla senin hatının arsındakı ayrıştırıcı (spiker)'e bi bakmanı oerim eger bu olmuorsa model kendı kıtlenıor reset attarak ancak neti saglıya bilirsen modemin ram belleği bozuktur.ama bence ptt arıza serwısı cagır ve onların elındekı modem ile bi bağlansınlar hatda ve ya modemde pislik yani pc ile hiç bir alakası yok sonucu bildir takip ediyor olajam iyi çalışmalr kolay gelsin.

HTML