yardım ederseniz sevinirim

Alihaan

New member
arkadaşlar yeni aldığım pcde masa üstü simgelerimin yazılarının hepsinde arka fonlar bulunuyor ve hepsi renkliler bu durumu değiştirmek istiyorum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardım ederse çok memnun olurum.ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
yardımlarınızı bekliyorum.

:saskin:eek:hakimse yardım etmeyecek mi bana:saskin:ter::eek:ut::(:(:(

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
masaüstünün bir capsını alıp koyarsan problemi daha iyi anlayabileceğiz..

anladığım kadarıyla birkaç çözüm yolu sunayım, denetim masası - kalsör seçenekleri kısmında "öğeyi açmak için çift tıklat" seçili olmalı

ayrıca masaüstündeyken sağ tıkla, özellikler de, "masaüstü" sekmesine geçip masaüstünü özelleştir de, "varsayılanı yükle"ye bas ve tamam de..

ayrıca yüklenmiş temadan da kanaklanıyor olabilir bu sorun, yine masaüstündeyken sağ tıkla özellikler de, temalar sekmesinde Windows XP seçili olmasına dikkat et..

türker35

New member
anladığım kadarıyla iconların altları mavi veya başka renkli masaüstünde sağa tıkla masa üstü sekmasine gel /masa üstünü özelleştir/wep sekmesine gel/geçerli giriş sayfam işaretini kaldır (alttaki kutucuktaki masaüstünü kitleye dikkat et işaretsiz olsun sorunun olacaktır uygula de çık olmassa kilitle seçeneğini tekrar tıkla kesin sorun burda kolay gelsin .

HTML