Yardım edebilirmisiniz?

aldanma

New member
Arkadaşlar Evimde masaüstü bilgisayarım var ve kablolu modemimle bağlanıyorum fakat şimdi bi laptop ve iphone aldım hepsiyle internete bağlanmam için illa kablosuz modemmi almam lazım yada diyelimki kablosuz modem aldım masaüstünde kabloluyu iphone we laptop için kablosuzu kullanabilirmiyim?

ecstasy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aynen bahsettiğin gibi olur. Kablosuz modem alırsan bir bilgisayar kablolu ve diğerlerini kablosuz kullanabilirsin..
Aynısını bende kullanıyorum..

aldanma

New member
cevabın için teşekkürler kardeş ama kablolu interneti kablosuz internet olarak dağıtan cihazlar warmış heralde onun hakkında bi bilgin warmı?

ecstasy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu tür çeviriciler var ama kablosuz modem alman daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

Nerdeyse modem kadar fiyatları var hatta bazı markalar daha pahallı.

Hem kablolu hem kablosuz uygun fiyalı güzel modemler var. Bunlardan birini alacaksın ve bu sıkıntıdan en hesaplı şekilde kurtulacaksın diye düşünüyorum..

aldanma

New member
Peki kardeş bende interneti kapattırıp yeniden açtırayım diye düşünüyorum telekomdan kablosuz modem istesem çünkü telekomdan daha önce modem almadım böle daha mı hesaplı olur ki?

rakipsiz51

New member
bu arada kablosuz kullanırken dikkatli ol sömürmesinler kotanı sınırsızsa sorun yok ama sen yinde önlemini almayı unutma

HTML