Yardım Acil Pc Donuyor

By_Demez

New member
selam arkadaşlar ben iş yerinde çalışıyorum işyerinde 10 bilgisayar var .internette 5 dakika dolaşılıyo belirli 6 pc donuyor .bilgisayarlarla ilgili problem yok siwic tenbde değil adsldende değil kablodanda değil çünkü hepsini yeni taktım bundan 5 hafta önce bu problem olmuştu kablolardan şüpelendim herrşeyi değiştirdim düzeltim ama az önce yine aynı problemleri yaşıyorum acil bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olsun bilgisayarlar virüs taramasından geçirilmiştir no32 virüs bulunmamış bu 2 haftadır heryerde duyuyorum bu sorunu ama kimsede neden olduğunu bilmiyor

arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum 2 satır bişey okuyup yorum yapın

ziranos58

New member
bu donma sorunu yaklasık 5 aydır var ama network agında problem yok anlasılan senin sorunun orjinal bir xp alıp tüm pc lere kurmak ve artık sorun kalmmıycağına eminim aynısı bende ve diğer kurduğumpcler de oluyor

microsoft un serverleri bir yakaladımı mack numaranı mümkün degil
ama yinede ben yaptım sende deneye bilirsin isletim sitemini 98 veya vista yükleyip tekrar xpye dönüstürebilrisin baska bir yolu var ise lütfen banada bildirirseniniz sevinirim

By_Demez

New member
alkası yok söylediklerinle ama çok teşekür cevap yazdığın için kardeş bilgisayar bi açıktan dolayı siteye bağlanıp virüs otomatikmen makineye yüklüyor ve buda ağdaki makineleri donduruyor http://ad.8d77b42a.info/rm/rm.exe diye site ve bu herzzaman sabit kalmıyor başka gün farklı birsiteye yönlendiriliyo 5 kere format atım tüm pc lere ve virüs kontrolundende geçiriliyor hiç bişey bulunamıyor

abcas

New member
büyük bir ihtimal ağda virüs var, swicthleri kontrol etmelisin, ışıkları nasıl yanıyor. herhangi bir pcde virüsü bul internetten nasıl sileceğine bak.

HTML