Yardım? 3000MB.com

Forax

New member
Yav Arkadaşlar www.3000mb.com burdan bi bedava hosting aldım 3000mb
ben buna .rar .exe .mp3 .sfw gibi dosyaları atamıyorum sadece index ve diğer eklentileri ata biliyorum bi yardım edermisiniz

Program Olarak CuteFTP 8.0 Kulanıyorum

:p :p :p :p

kuzuonline

New member
işte cevap

beyler oraya mp3 gibi multimedia dosyaları eklemeyemezsiniz isterseniz sitenin kullanım koşullarını ve sss (faq) lerini bir okuyun . swf lerde hata veriyor olması bağlantı kaynaklı olabilir. ben bedava hostlara büyük veri transfer ederken veya yasaklı dosya türlerini rapidkill kullanıyorum netten bakarak ne işe yaradığını görebilirsiniz yada deneme amaçlı olarak
http://web.sakarya.edu.tr/~sadan/rs adresine xxxx (aşıya bakın ) olarak oturum açın inceleyin beğenirseniz gene bu sayfadan yazılımın anasayfasına link var bunu kullanabilirsiniz
not eskiden mp3 adlarını html e çevirip upload edip sunucuda tekrar eski haline getiriyordum bazıları bunu farkedince de .kuzu gibi saçma uzantı adları ile kaydedin ve indirecek kişilere indirince uzantıyı nasıl ve hangi tipe göre değiştireceklerini belirtin . veya bunu havada yapabilecek php kodu yazın yazdırın veya hazır scriptleri araştırın. kusura bakmayın benim yazdığımı veremem çok patent anlaşmalarım var yaptırımları çok ağır
hata dosya büyüklüğünden kaynaklanıyorsa yani sunucunun izin verdiği sınır çok düşükse kendiniz php split script i ile dosyaları parçaların(bu scriptin local de çalışması lazım ama bunu uyumlu bir şekilde yapan vb de yazılmış bir ufak program daha olması lazım) sonra bun parçaları upload edip sunucuda aynı klasörde bulunan (bu sadece kolaylık içindir) unitsplits.php yi webten çalıştırın o dosyaları birleştirecektir şimdilik 2 dakikada aklıma gelen yöntemler bunlar

diğer soruya gelince frontpage ile ftp bağlantısı yapmanda bir sorun yok ama maalesed oda diğer ms ürünleri gibi başarılı bir program değil ftp konusunda

sitemizde program bölümüne bakarsanız
http://rapidshare.com/files/7296445/CuteFTP_Pro_v8.0.2.08.22.2006.5.rar adresinden cuteftp ftp programını indirebilirsiniz rar şifresi için forumlar programlara gitmelisiniz kusura bakmayın sizi bilerekte olsa biraz gezdiricem ama henüz site kurallarını tam bilmediğimden gereksiz yere banlanmak istemem

xxx=sitemde deneme amaçlı kullanıcı adı isteyenler lütfen msn adresleri ile yada icq uinleri ile pm atsınlar çünkü yeni kullanıcıyım pm atamıyorum yada beni ekleyin icq adresim şuan yok ama arkadaştan ulaşabilrisiniz 214 72 43 42
yada msn kuzuonline e t hotmail nokta com

HTML