Yardım İsterseniz

Bafone

New member
Merhaba Arkadaşlar Plastik Cerrahım Cerrhi veya başka Bir Konuda Sorularınız İçin Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum Cok Fazla Onöline Kalamıorm Malum Hastane Polikiliniğim Ve Ameliyatlar Ama Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum Saygılar..

suprapark

New member
hocam madem plastik cerrahsın bana bi konuda yardımcı olabilir misin?Eğer olursan çok sevinirim.Benim problemim şu :Yüzümde 1 cml ik skar var conractubex,madecassol,bepanthene gibi skarların tamamen yoketmesede kısmen geçireceğini düşündüğüm tıbbi ürünler kulandım.Faydasını gördüm de (kısmen)ama skarın bi daha opere edilmesi gerek midir?

Bafone

New member
skara bakmadan sende biliosun ki hiç bir şey söyleyemem ancak tropikal antibiyotik olan cilt urunlerinden kullanarak bunu ne derecede olur tartısılır ama giderebilirsin bactroban oneririrm ancak hala gecmez ise mutlaka bizim dokunmamız gerekecek :)

suprapark

New member
eywallah hocam saolasın.lazeri çok düşündüm ama tırstım.Şu an için operasyonu düşünüyorum.Önümüz malum bahar,yaz güneşin olumsuz etkisini düşünerek kışı bekleyeceğim.

Bafone

New member
en iyisini yaparsınız kısı belemekle cunku yazın gunesin yaydığı xray ısınlar laser yada operasyonlar üzerinde olumsuz etki bırakıyor opere edilmiş bölgenin ten rengi diğer ten renginden farklı oluyor

HTML