yardım! ücretsiz web sitesi nasıl yapılır?

serjhonn

New member
www.freehoxt.com 7GB ftp mysql phpmyadmin joomla ne kadar taban varsa veriyor + 7tb aylık limit kısacası limitsizsiniz ;) açacağınız site nasıl olcak?

Normal basit bir site yapmak istiyorsanız... : webpagemaker v2.0 programını tavsiye ederim ben kullanıyorum...

Forum yapmak istiyorum derseniz : http://www.simplemachines.org/ tan en son versiyon forumu indirip kendinize göre ayarlamalar düzenlemeler temalar eklentiler yükleyebilirsiniz...

Ücretsiz domaine gelince en hızlı etkili ve reklamsız : www.tr.cx ;)

Örnek bir site arıyorsanız : www.mp3kutuphanesi.tr.cx (kesinlikle reklam amaçlı değildir...

Benden bu kadar biraz meraklı olursanız kendinizi gleliştirebilirsiniz...

netteben

New member
bunun için bence en ideali bedava-sitemdir hele hele ücretsiz domain ve 1gb alan bence mükemmel ikisi bir arada olduğu için özellikle yeni başlayacaklar için ayrıca bir avantaj sağlar (reklam amacı güdülmemektedir) sitenin sadece üst kısmında tek satır reklam mevcut...

begoshbeta

New member
yha bana fun veya forum sitesini ücretsiz nasıl yapabilceğimi anlatabilir misiniz? bir sürü site denedim yapamadım lütfen bana yardım eder misiniz? bedava sitem mynet vs. hiçbiri olmuyor lütfen acil

__crazy

New member
benim önerim bedava-sitem ben ordan bi site kurdum
bedava-sitem in verdiği tasarımlar eğer onları beğenmezseniz bedava-sitem in verdiği tasarımı seçiniz genellikle iceblue eğer tasarım güzel değilse google a girip iceblue tasarımları yazın çıkacaktır
eğer sohbet odası, haberler vs. eklemek isterim derseniz yine google a girip webmaster kodları yazın tmm

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Benim önerim ise böyle boş işlerle uğraşmayın gidin 20 ytl ye 100 mb host alın 10 ytl yede bi domain alın reklamsız problensiz istediğiniz yazılımı kurun kullanın. Bu free hostların ve domainler kalıcı değil gece gündüz emek verirsiniz uğraşırsınız tam oldu derken çat diye kapanır sonra ortada kalırsınız üzülürsünüz.