yaptığım site şifre istiyor!

t-man

New member
Kendime front page den bir web hazırladım. Cute ftp programıyla yapmış olduğum web i siteye aktadım. İlkinde site açılıyordu. sonra sitenin içeriğini değiştirmek için siteyi sildim, yeni yaptığım web i aktardım. ama sanırım bir hata yaptım ve sayfa bende dahil her girenden (paralı sitelerdeki gibi) kullanıcı adı ve parolası istiyor :( Bunu nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınız için şimdiden çooook tşk

rottegroupe

New member
Valla enteresan bişi... Uğraşsan yapamazsın haaa... Biraz bekle şimdi yardım gelir...

Bu arada fazla kurcalama git biraz mola ver çay filan iç... ya da helaya git. Bizim Türk Milletinin aklı başına orda gelir.... Ayıpmı ettim...Valla özür

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Siteye .htacess eklemıssındır farkında olmadan yada cpanel kullanıyorsan root dızını sıfrelemıssındır.. ftp den gırdıgınde ana dızınde bulunan .htaccess dosyasını sil.

t-man

New member
Ben acemiyim biraz daha açıklayıcı olabilirsen sevinirim. GlobalSCAPE Cute ftp kullanıyorum ve .htaccess dosyası bulamadım. Hani paralı sitelere girerken bir anahtar çıkıyor, kullanıcı adı ve parola istiyor ya aynen öyle oldu :(

t-man

New member
Ellerine sağlık ama öyle bir dosya bulamadım.Sanırım ben siteyi SSL olarak ayarladım ama şimdi düzelmiyor.

dalgic

New member
normalde htaccess dosyasini ftpler gostermeyebilir cunku gizli dosya olarak algilanir. cute ftpden gizli dosyalarida gostermesini saglarsan htaccess dosyan varsa gorursun. ayni zamanda sitenin adresini verirsen belki daha iyi yardimci olunur.

JeanValjean

New member
bunu yeni gördüm çok orjinal ya
uğraşıp emek harcayıp site yapacaksın sonra sen kim oluyorsun diye sifre isteyecek,
bu resmen sanal ihanettir yaa

HTML