yapana helal olsun valla

ıbocaca

New member
arkadaşlar,

sağ ayağınızı saat yönüne çevirirken aynı anda sağ eliniz ile 6 yazabilir misiniz?

yapan varsa haber versin :clap

oLdness_07

The Darkness
ben çok güzeL anladım ama yapamadım :( ayağım ardıdı yahu :saskin​

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
Benm tarzımdaki sarkıların bateriLerini calarken kafanı 4 e bölmen gerekir. Bölmezsen calamazsın. Bunlar bana kolay geliyo=))

Daha zorları varsa denerim kardes! ELine sagLık!!!

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
var mı başka yapamadığınız şeyler söyleyin onu da yapalım ama ödev ,ders vb. şeyler olmasın işim olmaz onlarla :sigara:

kaptan61ts

New member
o dediğin imkansız..neden insan beyni sadece tek yönde ki işlemi aynı anda yapar..2 komutu verdiğinde tam tersi ikisinden birini yapanmaz.yani bir parmagınla masanın üzerinde soldan sağa cevirirken diğer kolundaki parmagını sağdan sola cevir. :) 2 ter yöndeki işlem imkansızdır.

ıbocaca

New member
o dediğin imkansız..neden insan beyni sadece tek yönde ki işlemi aynı anda yapar..2 komutu verdiğinde tam tersi ikisinden birini yapanmaz.yani bir parmagınla masanın üzerinde soldan sağa cevirirken diğer kolundaki parmagını sağdan sola cevir. :) 2 ter yöndeki işlem imkansızdır.

çok doğru söyledin kardeşim:clap

GebzeLi

Altın Üye
Nedense o tür $eyLeri yapamıyorum :)
MeseLa sağ eLinizin parmak uçLarını demet $ekLinde birLe$tirin soL eLinizide üstünüze sürtün bu anda aynı anda sağ eLinizi üstünüze yawa$ça vurmaya çaLı$ın =)
BakaLım yapan oLacak mı ?

HTML