yanlış hesaba para yatırdım

beratahmet

New member
arkadaşlar yanlış bir hesaba para yatırdım ve hafta sonu olması munasebetiylede bankaya gidip herhangi bir bilgi alamadım para yatırdıgım adamın adı ve dogal olarak hesap numarasını biliyorum . bu kişiye ulaşmalımıyım yoksa bnkadanda bu işi halladebilirmiyim.dekontu var.hukuku bir yolu varmi..:vur:vur:vur miktar 350 tyl ogrenci ev kirası arkadaşların parasıda gitti kırayı bidaha odemem gerekecek...internet uzerinden hesap numarasıyla o kişinin aderini veya telefon mumarasını ögrenme ihtimalim varmı??*

bilgisi olan arkadaşların yardım etmesini istiyorum..

şimdiden herkese tesekkurler.
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur..

beratahmet

New member
ama bole hatalar hayatta yapılabilir hatalardır bununda hukuksal bir yolu olmalı bence...
veya o kişiye nasıl ulasabilirim...

beratahmet

New member
350 ytl ogrenci için buyuk bide kira olunca arkadaşlarında parası gitti ...bidaha odemem gerekecek ...

jewel

Wormwood
Moderatör
ben de baskasının kredı kartı borcunu odemıstım bankaya gıdıp soledıgınde karsı tarafa soruolar gerı alınıo yanı dıer hesaba aktarıolar bıraz cetrefıllı ama =)

WANTEDXP

New member
dostum eger çok geç kalmadıysan bu işlemleri müşteri hizmeterinden haledebiliyosun sanal işlem oldugu için

paduk

"Chastise"
müşteri hizmetlerini arayıp..... hesaptaki adamın telefon numarasını alıp durumu anlatman.....

bkz.anlayacaktır.

RoLa

New member
sana hesap sahibinin telefon numarasını vereceklerini zannetmem

müşterisi olduğun bankanın call centerını arayıp durumu açıkla onlar zaten ne yapman gerektiğini söylereyerek seni yönlendirecekler

dilekçe fln yazıp biras koşturabilirsin ama sorunun hallolur

neden bu kadar geç bildirdin derlerse ev sahibinin hesabına yatırmıştım para yatmadığını söyleyince dekontu kontrol ettim ve yanlışın farkına geç wardım dersin. fazla telaşlanma problemin hallolur. adam parayı çekmiş olsa bile onun hesabından düşerler

HTML