Yanlış Enjeksiyon

chester26

♫Цпẳρρя&#1
Merhaba dostlar.. Öncelikle hh ailesini büyük bir esenlikle selamlıyorum.. Konunun tam yeri burası mı bilemedim ama burasıdır diye tahmin ediyorum...

Yaklasık iki hafta önce merdivenden yuvarlanarak ve takla atarak uzun bir mesafe boyunca düştüm.. ve kolumda kas yıldırması ve sinir tahrişi söz konusu oldu.. Ağrısını uzun süre çektim ve bu arada talihsizlik ateşim 40 derece oldu enfeksiyon kaptım bir yerden heralde.. Baya direndim doktora gitmemek için ama sonunda iş yerinde dayanamayıp doktora gittim.. Acil'e girdim durumumu anlattım müdahale odasına cekip yatırdılar ciğerlerimde sıkıntı olduğunu söyledi faranjit olmuşssun dedi ve buhar tedavisi uyguladılar.. baya rahatladım u arada bir şurup ve müsküler enjeksiyon yazdı doktor halim olmadığı için buhar makinesi falan olduğu için ben dedim ki bacaktan yap.. Kendimde Sağlık memuruyum işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum... tamam dedi bacağımdan enjeksiyonu yaptı ve gitti.. o akşam eve gittim yattım sabah bi kalktım bacak sismeye başlamış.. Bi gün daha bekledim iyice şişti doktora gittim tekrar dedim burası sismeye başladı buna bi bakarmısınız.. baktı spazm olmuş dedi gecer dedi.. hani Bende iltahapdan veya apse olmasından şüpheleniyorum çünkü biyerde iltahap toplandıysa.. Orası sıcak olur falan gibi tanı koymak için bu tür gözlemleri var hepsi uyuyor.. tamam dedim gittim. iki gün geçti aradan iyice davul gibi şişti bacak baktı bu spazmdır eğer geçemesse 1 hafta içinde gel bakarız dedi.. tamam dedim bekledim 1 hafta ağrı sızı gittim tekrar acile artık bacağım kocaman oldu ağrıdan uyutmuyorda.. Neyse başka bir doktor armış oda baktı.. Dedi apse dicem iltahap toplanmış dicem ama ısı farkı falan yok dedi.. Nasıl yok hocam var işte hissetmiyomusunuz falan ddin zar zor ultrason yazdı.. çektirdim 3x6mm capında kitle gzlemişler... doktora götürdüm eve iltahap dedi genel cerraha consültasyon yazıp sevk ettiler cıktım oda ac bakıcam dedi actım gösterdim.. iltahap olduğu kesin değil dedi bana gene.. iyice kızdım bende ama sağlık personeli olduğumu söylemedim... Bunlar diyemiyolarda bana hadi ac bacağını kesip iltahabı cıkartalım diye.. Antibiyotik yazıcam sana git bunu al kullan dedi.. Bende yok olmaz hocam kesin bacağı cıkartın iltahabı ordan dedim.. Yan odada mikro cerahhi için odası varmış geçtik oraya kesiti bacağı cıkartamadı iltahap kurumuş dedim.. geri dikti.. Kullan bunları iltahap sıvı hale gelsin sonra kesip cıkartam dedi bir hafta sonra bekliyorum dedi...

Şimdi

yanlış enjeksiyon yapıyorlar..
Sesimi cıkarmayıp buna bakın yanlış oldu iltahap ar bişeyler yapalım diyorum spazm deyip gönderiyorlar..
tekrar gidiyorum yok bişey deip gönderiyorlar...
Sonra ultrason çekip bakım he haklısın ltahap varmış deyip kesiyorlar sonra bana ukurumuş bu geç kaldın deyip dikiyorlar ilaçyazıyorlar ilaçlarda 15 lira 8 lirası muayene ücreti.. falan filan sizdce benim haklarım neler ben bunların hesabıın sorma istiorum