yahoo chat boot

rustu

New member
öncelikle snu soylim bunu yazmak için baya vakit ve emek harcadım bu siteden alıntı yan webmasterlar varsa lütfen altına alıntıdır:rustu kardesimiz yazmıstır die yazsınlar.. :aba:
eVT ARKADASLAR...herkes msn ile ilgili programlar yaziyo..ama yahoo chat kullanan da vardır belki aramızda(ben gibi )
kullanicamiz programın adı black beauty--->indirin--> http://www.geocities.com/mr_trojan_virs/Black_Beauty.zip
şimdi bu program ne işe yarar?
bu program sayesinde sizi gıcık edenleri chatten kolaylıkla atabilirsiniz..sınırsız sayıda buzz yollayabir(buzlar istediniz kişinin adındaolbilir..ben genellikkle kendi adıyla yolluyorum cakmasın die kim oldumu )yada alttan bilmem ne teporary files a ulasarak chattan durebilirsinizz.. kendi istediniz bi mesjdan binlerce yollayabilirsinizz..daha bunun gibi bi surusey war..
program nasıl calısır??
buyuk ihtimal programı calıstırdınızda mswinsck.dll,kewlbuttonz.dll,richt32.ock giibi bi odsya eksik decek..işte puf oktası burası..burda lamerlerin kullanmaması icin bu hile yapilmis..biz bu hata mesjindaki dosyayı black beauty klosorune koycaz..(google da fln dosyadı.dll veya ocx download die aratın bulursunuz)sonra programı calistirca he he calisti dimi..şimdi bizim bot a ihtiyacımız war..bunun için yahoo dan en az iki tane adres alcaz(DİKKAT:aldınız adresslerin şifreleri aynı olsun)sonra bot kısmına aldımız adreslerin @ den oncesini koycaz örnk/[email protected] ise sadece lamer sonra pass kısmına ikisinin de ortak olan passını yazcaz login dicezz...ondan sonra chatte bizi rahatsız eden kişiyi victim kısmına yazıp(@yahoo.com dan oncesini yine) istedimiz saldırı cesidini yapicaz...

----peki botdan nasıl korunurum---
bunun için yapman gereken tek sey messenger kısmından preferences i secip gelen sayfdan ignore list kısmındaki ignore anyone who is not my mesenger list kısmını işaretleyip apply demektir...Ama tabi bunu yapıca messenger listendekiler haric herkesi ignore etmiş oluyosun..sadece genel sayfada chat yapabilirsin

Hell

Başarıda bir sanattır.
işime yaramıyıcak ama genede sağol rüştü abim :)

eVoLoN

New member
rüsttüüü.kardeş çok iyi bişey bu ama sen ben 15 yasındayken nerdeydin yaa.
ben yahoo kullanırdım o zamanlar ingilizcem gelişsin diye.milletle gırgır yaparken hep bu buzz olaylarını yaparlardı ve beni zırt pırt düşürürlerdi.hep merak etmiştim bunu nasıl yaparlar diye zart diyte burda sen vermişsinn
nerdesin hocam sen bes yıldır:D:D:D

rustu

New member
kardes kusura bakma bende bu siteyi yei kesfetmis bulunuyorum anlasılan cok sey kacırmısım.boyle olyları ozledim..hehe herkes aynı yaslarda yahoo kulanıyor herhalde bende 16 ysımdayım ve yahoo kulanıyorum enteresan

temel61

New member
bu senin yazdigin bombayi neonun sitesinden indirebilirsin arkadasin seni kandirmis bu programi o yazmadi cünkü..bende 4 senedir yahoodayim ama eski tadi yok ondan hep özeldeyiz yani türk odalarida yok ...yahoo üzerine ne lazimsa bende mevcut .bütün türkler su an australia 17de takiliyorlar.beni isterseniz listenize alin temellll ben yahoodan anlarim ama aslinda pclere dalmayi ögrenmeliymisim belki yardimci olan cikar sagolun byee

rustu

New member
sen beni yanlıs analadın galiba ben programı yazmadım.. acıklamasını yazdım nasıl kulanılıcanı yani..bende europe odaları kapatılıp yerine lesbiens and gays koyulalı girmiyorum..ama bir bakim madem turkler ordamıs bir goz atim

orca

New member
ya rustu yardım edersen sevınırım ben programı ındırdım hemen ındı ve senın dedıgın gıbı bır hata vermedi fakat nasıl kullanacagımı anlayamadım yardımcı olursan cok sevınırım cunku amerıkalı salaklar bız turkuz dıye bazen bızı asalayıcı seyler soyluyorlar onlardan ocumu almak ısterım yardım edersen sevınırım kardeşim eline saglık ıyıkı buldun bunu

Hell

Başarıda bir sanattır.
orca
Forumda Flood ve msn adresi vermek yasak
1 seferlik editledim birdaha olmasın arkdaşım...

orca

New member
ya hellboy kardeş kusuruma bakma ben bu işlerde cok yeniyim daha sizlerden ogrencegim cok sey var ınanki bilmiyordum tek amacım rustuye bu programın nasıl calıstıgını sormaktı

affetmez

New member
kardeş onlar önceden mişş bot cıktı yahoo öldüü ben onlarıı yazardım senin dediyini multi medyalısı varr.... onları dene istersen.... yahoda namım vardırr :))) istersen mikc kiliti bile var... ama yinede paylaşımın için tşk...

HTML