yabancı müzige yasak kalksın

sinerji

New member
site yönetimi kararımı bilmiyorum ama yerli ve yabancı müzik paylaşımı yasak yerli müzik için bu yasagın müyap tarafından alındıgını biliyorum ama yabancı müzik neden yasak bilmek isterim sorun olmayacagını söylerse yönetim ben yabancı müzik paylaşımı konusunda yenilik bekliyorum.

X

O şimdi Asker
önerilere taşıdım...

mustafaz6

New member
arkadaşım nede olsu türküz aklımız her türlü fırıdaklığa döndüğünden dolayı mp3 namına hiç bi şekilde yapılmasına izin vermeyeceklerdir. çünkü biz türkler yabancı mp3 adı altında mutlaka türkçe mp3 leride piyasaya sunarız bunada modların cesaret edebileceğini sanmıyorum.

RuTH

Altın Üye
evet ya haklısın dostum. yabancı müziğe yasağın kalkması TARAFTARIYIM
AHANDA +++++++++:hhman:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
eğer böle bişey varsa kalkar zaten fırıldaklık falan olmaz merak etmeyin siz zaen şuan bazı albümler çok rağbet görürse bazen pmden yardım gelio hemen onlar sorun deil. . .yönetimin bi bildiği vardır diorum. . .

0ğuzhan

New member
olabilir aslında ama :) bilme söz yönetimde :)

yani müyap mp3leri full kaldırdı :)

sadece amatörler serbest

neterkhert

New member
bence yeni bir uzantı bulalım .. hh3 mesela :D yaf yasaklar ülkesi olduk yine buna şükredelim.yakında bircok yere (siteye) baglantı yasagı gelecek haberiniz ola...

anot

New member
hayr ööle bir kanun geldi ...cdler satılmıo ...internetten indirilio die her siteden mzk kalktı....ama bnce şei olabbilr.... bir konu açıp sabitlenip yni mzkler oraya yazılabilr...

JeanValjean

New member
müzik dinleme özgürlğümüz engellenemez!

yabancı müziğe yasak kalksın

osiris_cemo

New member
emeğe saygı çerçevesinde yerli yada yabancı mp3 açılması gereksiz.

RuTH

Altın Üye
osiris avatar yapmışız hayırlı olsun. abicim en azından yabancı klip mp3 olmasında bir sakınca yoksa neden olmasın yaw. bende öle bir klipler warkiiii:D

osiris_cemo

New member
fofer' Alıntı:
osiris avatar yapmışız hayırlı olsun. abicim en azından yabancı klip mp3 olmasında bir sakınca yoksa neden olmasın yaw. bende öle bir klipler warkiiii:D
yok be kardeş bu zaten benim eski avatarım baktım millet bayrak hareketine destek vermiyo yeterince bende tepki olarak eski avatarıma geri döndüm.:mad:

HTML