yabancı fıkralar

pendi

New member
1.
iki tane karga nehirin üstünde bir dalda oturmuşlar ot (sigara) içiyorlarmuş. önce biri iyice içine çekmiş ve "çok güzel" diye yanındakine vermiş. o da 3 fırt almiş ve "harika bi şey" diye öbürüne geçirmiş. 1. karga yine 3 fırt almış "çok güzel" diye yanındakine geçirmiş. öbür karga sigara içerken yanındakı kargayı nehirden bi timsah çıkıp yutmuş ve yerine oturmuş. 2. karga 3 fırt alıp "harika bi şey" diye yanındakıne uzatırken birden durmuş ve..."senin kafa iyi olmuş, yeter sana," demiş ve sigara içmeye devam ede...

2.
adamın biri kerhaneye gitmiş .ikecek karı arıyor fakat adam da öle uzun .iki varmış ki omzuna koyarak dolaşıyormuş. bütün orospular onu reddetmektedir. en son bir orospu
-sana şöyle bi şey ayarlıyım. sakso çekiyim. demiş
adam da
-ulan onu kendimde yapıyorum ki salak. demiş

3. rus masallarında :goz: suna benzer bir karakter vardır. top gibi yuvarlanarak hareket eden sevimli bir karakter. adı da kolobok'tur.
bir gün bir rus kerhaneye gitmiş ve çok az bi parayla seks istemiş orospulardan. fakat kimse yine vermemiş ona. en son ona .ikmesi için bu şeyi :eek:ha yani koloboku getirmişler. ama adam bakmış kolobokta hiç delik bulamamış yani nasıl .ikecegini şaşırmış. ve delik aramaya başlamış ve
adam
-bunu neresinden .ikecegim.-bunu neresinden .ikecegim.-demiş
kolobok
-beni .ikmeyin lütfen. beni .ikmeyin lütfen.-demiş
adam
-nerenle konuştun. nerenle konuştun

1sc0rp!tX

Altın Üye
ahaha :D
son fıkra süperdi =)

HTML