yabancı dili Türkçe olan DTP ye son verilsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xciress

New member
arkadaşlar pkk nın bağıntısı olan bu kişileri meclise almamaları lazım buna nasıl dur diyicez bilen yoq mu..

Gokcen_kiz

New member
bu şerefsizleri meclise davet eden başbakan hatırlatırım.yani devlette en etkili makam,en güçlü olması gereken ama aksi davranışlarda bulunarak gittikçe kötü duruma götüren makam..

xciress

New member
ama kolay değil ki bi milletvekili olup ta onu koltuğundan etmek bunu başka bi çözümü olmalı ya hapishaneden çıkıyo meclise gidit katibe olyo böle bişey olabilir mi?

Börteçine9

New member
Bence bu köpeklerin yaşamaları bile hata!
Türkiyemde apaçık bir parti Türk düşmanlığı yapan bir örgüte destek verebiliyor

Gokcen_kiz

New member
tabi barış için çabalayan insanlar ya bu yüzden güney doğu değil kürdistan,benim yabancı dilim Türkçe gibi ifadeler kullanıyorlar değil mi! bölücü olmak barışçı olmak demek heralde

Börteçine9

New member
''ne şerefsizi terbiyeli olun
DTP MİLLETVEKİLLERİ barış için çabalayan insanlar''

Eğer barış doğuya kürdistan demekse,sayın öcalan demekse,pkk ile aynı yoldayız demekse kanımızı canımızı veririz,Onları sustururuz!!!Susturamazsam da namerdim!

Parakee

New member
arkadaslar ...ben milliyetcii bir insanımm ...vee yok bunların yaşamasıı gibi tabirler sadece cahilliktir....bir düşünsene bu adamlarıı diplomasii olmadan nasıl karsınaa alabilirsinn ..pkk yı diyorum ...kürtler alınmasın benim için kürdün ..lazdan ..cerkezden bir farkı yok...ama eğer bu ülkeyi bölmek isteyen türk kanı da taşı saa o...cocugudur neyse fazla gevezelik etmeyim ama karsındaa birilerii olmasıı lazımm yoksaa nasıl çözeceksin sorunu güneydoguyu topa mı tutacaksın ...bence meclise girmeleri ii oldu

Börteçine9

New member
Parakee zamanında ben bu olayı bir günde bitiririm dediğimde mekanı cennet olsun rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeşe bir taraflarıyla gülüyorlardı.Bu adamlar teröristse mecliste uzlaşamazsın.yoksa sen de mi düz ovacılardansın??

Gokcen_kiz

New member
meclise girmeleri onları adam yerine koyduğumuzu göstermekten başka hiç bişeye neden olmadı.bir grup teröristi ezmek için onların meclise girmesi gerekmezdi.onlar kürtlerin değil pkknın siyasi uzantısı.ülkeyi bölmek için uğraşıyorlar kürtleri de kalkan olarak kullanıyorlar.bu kadar basit.meclise girmemelilerdi kesinlikle.

Gokcen_kiz

New member
lazish hapsi boylamazlar emin ol..bizim ülkemizde hiçbirşey olması gibi yürümüyor çünkü..cezaevinden çıkıp milletvekili(!) olurlar,ancak dokunulmazlığı kalkınca hapse girmezler..böyle garip bir durum..

icemen

New member
BariŞ İÇİn Çabaliyolar Da Kadin Neden Pkk Yanlisi Dİye Hapİste Yatiyo Du SÖÖle Bakİİm

kelbresqe

New member
arkadaşlar ayrımı doğru yapmamız gerekiyor kürt ayrı bişi terörist ayrı benim kürtlerle zorum yok hatta onlarca kürt arkadaşım var bazıları ben türküm diyenlerdende kral insanlar ama dtp li teröristler kürt oldukları için değil "liderimiz imralıda" diyecek kadar açık ve seçik pkk lı oldukları için şerefsizler ve barış felan değil kaos getirecekler bu memlekete

free!

artık yok...
darbe olursa %99,99 unuz dötünüzü görürsünüz bende bunu diyim...
kimse karlı çıkmaz bu işten!

ChaMuR

Altın Üye
kendi fikirlerimiz için ayrı konu açmıyoruz..
var olan konular altına yazıyoruz..
kapadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML