ya kardeslerim valla yardım ya pls pls!...

frescO_SEM

New member
arkadaslarım benim adsl hızım 1024 tabi bu 1 hafta önceydi ya nolduysa hızım 488 ni geçmiyor arada bi 512 oluyor bazen 966 oluyor hele o zaman şükür ediyorum :D ama nolduysa bazen 288 ne bile düşüyor su anda ise 412 ile bağlanıyorum
*format attım sorun gitmedi
*evde tek telefon var o adsl hızını düşürmez sorun oda değil
*virüs de yok
sorun ne çözmüş değilim acaba modem mi bozuk tahminlerinizi yardımlarınızı bekliyorum
:Sopa :Sopa :Sopa allahım sana geliyorum :(

ringmaster

New member
Virüs değil ama trojan olabilir diyecem ama format atmışsın.
Öncelikle şunu soleyeyim adsl sözleşmesini dikkatle oku orada derki "türk telekom aldığın bant genişliğinin 1/3 unu garanti eder. yani senin için 324 kb civarındadır. Altına inerse direk şikayet hocam gelip baksınlar.
Ayrıca daha önce bir arkadaşında başına bole bi iş geldi.
Elemana 20 kere format attım internete bağlandığı anda trojan doluyodu. Sonunda kaspersky ile çözebildim. Firewalları ve spy blocker ları falan kur.

tunsa84

New member
internet hızının bazen yükselmesi bazen düşmesinin tek sebebi vardır buda telefon hattınızda parazit yada dışardan gelen hattın yıpranmasından kaynaklanır telekomu arıza bildirirseniz sorununuz çözülmüş olacaktır.ama arkadaşlarının notebook unu yada PC bilgisayarını senin oraya kurup denemen daha mantıklı olur çünkü ETHERNET kartında da olabilir problem

HTML