yaşasııınnnn arkadaşlar barıştımmm..:D

samdem

New member
mrb arkadaşlar biçoğunuz 5 gün önce sevdiğimden canımdan ayrıldığımı biliyodu.o zor günü sizinle paylaşmak istedim ve size bi sözüm vardı eğer onunla barışırsam sizinle gene paylaşıcaktım..biçoğunuz onunla tekrar barışıcağımı söledi.buna inanmayı çok istedim veeee dün beni aradı beni çok sevdiğini ve benden başkasıyla yapamıyacağını söyledi ağladı deli gibi hemde..tabii bende ağladım onunla..uzun bi konuşmadan sonra tekrar beraber olmaya karar verdim.onu çookk seviyorum..sizleride yüz yüze tanımasamda inanın çok seviyorum desteğiniz için çoookkkk teşekkür ederim.. sevgisiz kalmamanız dileğiyle...DEMET...:) :) :)

hircin

New member
çok sevindim.inşallah bidaha böle ayrılıklar yaşamassın.umarım sonuda güzel olur.şimdiden mutluluklar dilerim....

εگмεя

Fuzuli Üye
aferin sana :)

mutLuLuklar dilemeqten başka bişi düşmez bizede

samdem

New member
LaZiSH' Alıntı:
Ayrıldığınızı hatta sizin varlığınızı bile bilmiordum
Fakat sevdiğine kavuştuğun için senin adına sevindim

Darısı bzm başımıza:( :ter:
:(

amin canım yaa.inan seni çok iyi anlıyoırum.senin için dua edicem.Allah kimseyi ayırmasın inşallah..mutlu olman dileğiyle...:)

iSpiK

Kadim Dost
benım icinde dua et ;) sewindim senın adına

εگмεя

Fuzuli Üye
birdaha ayrılmanda ama yine konu ac haber et tamammı:p

serselcuk

New member
Bir daha ayrılmazsınız inşallah

CHI€F

Kalpsiz
2 aksam önce kankan ile konusmustum o sizin için çok üzülüodu 3 sene yi heba ettiler diodu bende barışmalarının imkanı yok mu demiştim yok gibi bisiy demisti simdi inan duyduuma çok sevindim inş böle ayrılıklar tatsızlıklar bir daha yaşanmaz ;)

taret732

New member
ne diyim sizin gibi gençleri EVLİLİK MASASINDA görmek isteriz ama bence o seninle evlenmez benden sana abi tavsiyesi..:sigara:

osiris_cemo

New member
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun :D Barıştığınıza sevindim.Mutlu insanların çoğalması dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirir.

emertcan

New member
iyi gözün aydın ;barıştığınıza sevindim.Umarım bir daha böyle bir ayrılık yaşamazsınız...

HTML