Yüksek adrenalin icin fikirlerinizi bekliyorum

uçurtma

New member
:cool: :eek: Merhaba arkadaşlar;biz PaSaKLI yla kuzeniz ve İzmir'den İstanbul'a bisikletme gitmeyi planlıyoruz.Ben sizlerden yapıla bilecek başka çılgınca farklı adranalini yüksek bir alternatifiniz var mı diye soruyorum.Fikriniz var mı arkadaşlar?

crazyquake

.::®crazy™::.
Öncelikle senin kınıyorum :Sopa

Ayrıca memnun oldum tanıştığımıza ve şunuda eklemek istiyorum..

İzmir istanbul arası yakın olur yorulduğunuza değmez. Hem ne o öyle biziklet filan. En güzeli sınırdan belgesiz kimliksiz nasıl kaçılır bir deneyin adrenalin yönünden yüksek olacağını garanti ederim. :D :D

Uzunefe

Altın Üye
böyle bi konu açan arkadaş vardı onlar da bisikletle tur yapacaklardı , arama butonunu kullanırsan bulabilirsin

pasaklı

New member
Uzunefe' Alıntı:
böyle bi konu açan arkadaş vardı onlar da bisikletle tur yapacaklardı , arama butonunu kullanırsan bulabilirsin
onlarla birliktemi cikalim bisiklet turuna :eek:

gercek yorumlarinizi ve fikirlerinizi bekliyoruz arkadaslar:eek:

KUVVACI

New member
wawwww aslındaa güzel fikir ya bende sizinlemi gelsem acaba iyi olur...:):):) ama antremanlı olmanız lazım yoksa izmiri çıkmadan koflarsınız haberiniz ola :):)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
yolculuk ederken karşılaşacagınız

magandalar size aradığınız adrenali fazlasıyla verecektır:D:D

terteren

Altın Üye
izmriden istanbula bisikletle gelmek çılgınca bi fikir değil bence
siz istanbula uçakla yada otobüsle gelin istanbul da istediğiniz yerde istediğiniz çılgımlığı yaparsınız

pasaklı

New member
Te®Te®eN' Alıntı:
izmriden istanbula bisikletle gelmek çılgınca bi fikir değil bence
siz istanbula uçakla yada otobüsle gelin istanbul da istediğiniz yerde istediğiniz çılgımlığı yaparsınız
ehehe bende oyle dedim otobusle gidelim istanbul da ineriz dedim soranlara bisikletle geldik deriz sonra istanbulda yapariz biseyler dedim..
hele bi gidelim istanbula yapilcak cok sey var :p

terteren

Altın Üye
tabikide öyle yzık günah değilmi o kadar yorulduğuna deymez arabayla gelse yorulur insan ya o yol bitermi hem siz bisiklet kullanmayı biliyomusunuz ki de böle bişeye kalkışıyosunuz ;)

pasaklı

New member
Te®Te®eN' Alıntı:
tabikide öyle yzık günah değilmi o kadar yorulduğuna deymez arabayla gelse yorulur insan ya o yol bitermi hem siz bisiklet kullanmayı biliyomusunuz ki de böle bişeye kalkışıyosunuz ;)
oyle zaten 3 haftaligina falan gidicem 1 hafta yollarda gecsin istemem :)
bisiklet kullanmayi tabikide biliyoruz iki ellerimi birakarak bilem kullanabiliyorum:p

uçurtma

New member
Yola çıkamdan güzergah belirliycez, kalıcağımız yerler önceden tesbit edilecek,gün doğmadan yola çıkılıp gün batımında o günkü yolculuk biticek.Ciddiyiz yani,ama alternatif üretelim arkadaşlar...

crazyquake

.::®crazy™::.
uçurtma' Alıntı:
alternatif üretelim arkadaşlar...
uçak .. bir uçak şirketine gidin thy yada başkası farketmez. Alın biletinizi. 1 saat sonra izmir. bisikletleride bagaja atarsınız kordon boyunda bisikletlerle gezersiniz..

alın size alternatif :p

pasaklı

New member
crazyquake' Alıntı:
uçak .. bir uçak şirketine gidin thy yada başkası farketmez. Alın biletinizi. 1 saat sonra izmir. bisikletleride bagaja atarsınız kordon boyunda bisikletlerle gezersiniz..

alın size alternatif :p
bak biz bunu hic dusunmediydik cok saol yararli bilgin icin:p

HTML