Yöntimden bikac kişi okusun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xRadaR

New member
QUOTE=gotcha78]http://www.hackhell.com/showthread.php?t=76203 vermis oldugum link'te Radar isimli arkadasimiz Yeni MSN Eklentileri adi altinda paylasim yapmis ve verdigi prgramlardan bir tanesi herkesin bildigi Bmripper 1.27 (Winks/emoticon eklemeleri) digeride Fulyapl.exe adi altinda supheli bir dosya idi.

Suphe uzerine Fulyapl.exe dosyasini AVP ile arattirdigim zmn herhangi bir trojan bulamadi. Sonra dosyayi Winhex metin editoru ile exe yapisini inceledigimde Gmail smtp server protokulu olan "gmail-smtp-in.l.google.com" smtp adresine ve bu protokolden loglarin gidecegi [email protected] adresine rastladim.

Konunun acildigi bolumde Radar arkadasimizdan aciklama istedim + pm attim ama hic bir aciklama gelmeden konuyu silmis. Hackhell yonetici ve adiminlerinin konuyu arastirmasini istiyorum. Cunku verilen dosya gercektende server dosyasi ise ve dosyayi indiren 200 den fazla hackhell uyesi var ise herkesin konusmalari ve loglari su anda yukarida bahsettigim server adresine gidiyor. Konunun acikliga kovusmasi icin buraya yazdim. Ben gibi sirket pclerinden forumunuza giren ve hackhell uyelerinin paylastigi dosyalarini tereddutsuz indiren bir cok kisi var. Umarim ben yaniliyorumdur. Simdiden ilgi ve alakaniz icin tesek.ederim. iyi forumlar..

[/QUOTE]

selam beyler öncelikle böyle bişey buldugun icin teşekkürler
2CİSİ BANA GICIKLIGIN MI VAR YADA AMACIN NE BEN BUNLARI PAYLAŞDIM
MSN FULL EKLENTİDE BÖYLE BİŞİ VAR ŞÜPELİ DEDİLER BENDE LİNKİ SİLDİM
FULL KEYLOGER ARTIK CALIŞMIYOR ONUDA KAPADIK SENİN GİBİ ÜYELERİN CAMUR CULARIN YÜZÜNDEN

KOCUM BEN 1 BUCUK SENEDİR BURDAYIM BELKİDE DAHA FAZLA
BENİM SUNDUGUM PROGRAMLARDAN YADA BİŞEYDEN MSN Sİ YADA BAŞKA BİŞEYİ HACKLENEN VARMI LÜTFEN BURAYA YAZSIN BUNU SEN KOYDUN CEKDİM HACKLENDİM DESİN

BENİ BANLAYAN GÖREVLİ ARKADAŞIMIZDA ARTİSLİK YAPMASIN GEREK YOK
BEN İSTENMEDİGİM YERE GELMEM BURASI GÜZEL MEKANIMIZ OLSUNDEDİK AMA
BURASIDA BOZULUYOR BİKAZ SORUMSUZ KİŞİ TARAFINDAN SANIRIM
BURDA MOD LARIN YAYINLADIGI BİCOK ŞEYDE ANTİLER BANGIRDIYOR
AMA BEN BÖYLE BİŞEYE BAŞVURMADIM CÜNKÜ HERKES PAYLAŞIYOR

RadaR Nick Acıl mayacaksa LÜTFEN BUNU DA BANLASIN OBANLAYAN ŞAHIS
BENDE NERESİ BENİM SİTEM NERESİ DEYİL BİLEYİM GELMİYEYİM OKY HADİ BEKLİYORUM OKİŞİYİ

gecen sene helboy dark ares in yayın ladıgı bilmem neyde trajon vardı banlayın:)
oldumu şimdi ne sacma bizlen biliyor biz tanıyoruz....

RadaR Nick iyle mail attım yönetime Aclır yada acılmaz
Size kalmış emekvar oNİckde İstemeyen arkadaşlar bunuda banlarmısınız
Bizde ona göre mekanımızı secelim...

RomeoMAD

JusT B€
bence mesajını edıtle arkadasım kırıcı konusuyosun :(

1,5 senedır burdayım dıyosun forumu bılıyosun ona gore hareket et bari :(:(

DeathMatch

New member
xRadaR' Alıntı:
QUOTE=gotcha78]http://www.hackhell.com/showthread.php?t=76203 vermis oldugum link'te Radar isimli arkadasimiz Yeni MSN Eklentileri adi altinda paylasim yapmis ve verdigi prgramlardan bir tanesi herkesin bildigi Bmripper 1.27 (Winks/emoticon eklemeleri) digeride Fulyapl.exe adi altinda supheli bir dosya idi.

Suphe uzerine Fulyapl.exe dosyasini AVP ile arattirdigim zmn herhangi bir trojan bulamadi. Sonra dosyayi Winhex metin editoru ile exe yapisini inceledigimde Gmail smtp server protokulu olan "gmail-smtp-in.l.google.com" smtp adresine ve bu protokolden loglarin gidecegi [email protected] adresine rastladim.

Konunun acildigi bolumde Radar arkadasimizdan aciklama istedim + pm attim ama hic bir aciklama gelmeden konuyu silmis. Hackhell yonetici ve adiminlerinin konuyu arastirmasini istiyorum. Cunku verilen dosya gercektende server dosyasi ise ve dosyayi indiren 200 den fazla hackhell uyesi var ise herkesin konusmalari ve loglari su anda yukarida bahsettigim server adresine gidiyor. Konunun acikliga kovusmasi icin buraya yazdim. Ben gibi sirket pclerinden forumunuza giren ve hackhell uyelerinin paylastigi dosyalarini tereddutsuz indiren bir cok kisi var. Umarim ben yaniliyorumdur. Simdiden ilgi ve alakaniz icin tesek.ederim. iyi forumlar..

selam beyler öncelikle böyle bişey buldugun icin teşekkürler
2CİSİ BANA GICIKLIGIN MI VAR YADA AMACIN NE BEN BUNLARI PAYLAŞDIM
MSN FULL EKLENTİDE BÖYLE BİŞİ VAR ŞÜPELİ DEDİLER BENDE LİNKİ SİLDİM
FULL KEYLOGER ARTIK CALIŞMIYOR ONUDA KAPADIK SENİN GİBİ ÜYELERİN CAMUR CULARIN YÜZÜNDEN

KOCUM BEN 1 BUCUK SENEDİR BURDAYIM BELKİDE DAHA FAZLA
BENİM SUNDUGUM PROGRAMLARDAN YADA BİŞEYDEN MSN Sİ YADA BAŞKA BİŞEYİ HACKLENEN VARMI LÜTFEN BURAYA YAZSIN BUNU SEN KOYDUN CEKDİM HACKLENDİM DESİN

RadaR Nick Acıl mayacaksa LÜTFEN BUNU DA BANLASIN OBANLAYAN ŞAHIS
BENDE NERESİ BENİM SİTEM NERESİ DEYİL BİLEYİM GELMİYEYİM OKY HADİ BEKLİYORUM OKİŞİYİ

gecen sene helboy dark ares in yayın ladıgı bilmem neyde trajon vardı banlayın:)
oldumu şimdi ne sacma bizlen biliyor biz tanıyoruz....

RadaR Nick iyle mail attım yönetime Aclır yada acılmaz
Size kalmış emekvar oNİckde İstemeyen arkadaşlar bunuda banlarmısınız
Bizde ona göre mekanımızı secelim...[/QUOTE]

arkadaşş niye kızıyorsun kii programda trojann varsa banlar ama gine de sana bi sorlardi iyi olurduuuuu sen ben senin bir sürü konu baktimm genelde iiyi paylaşimlar yapiyorsun neyseee olmuş birkereee

RuTH

Altın Üye
bu şikayet öğlende verilmemişmiydi. :eek:

yamakası

New member
ben de bir suç yok diyorsan o zaman burdan ayrılmana gerek yok ama şu mail adresi konusunda herkes bir açıklama bekler..anlat bakalım.yok belki kimse senden bi zarar görmedi ama gmail hesabına yönlendirme söz konusu...

kimse sana artistlik yapmadı ..ayrıca trojen weren üyelere de uyarı yapıldı direk ban söz konusu değil!...

xRadaR

New member
yaw kardeş adamın zoruna gidiyor ben hayatımda hic biyerden banlan madım
benimde yerim var
okadar senedir iyi kötü doslugumuz var bu sitede hergün saatlerce onlineyim okur araştırırım severim hh yi kendi sitem gibi

ama insan fittriyor yaw:(

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
RadaR Seni banlayan ares o yuzden ben bişeyler soylemek ıstemıyorum.Gelince acıklamasını yapacakdır.
ayrıca diğer konu acık zaten .

bunu kapattım.

A R E S

New member
X RADAR DAN ALINTI

O ARTIST MOD BENIM GUZELIM
BANLANMANA GELINCE
BURADA ALINTI YAPIP TROJAN VEREN KAÇ KISI BANLANMADI HATTA BANINI ZORLA AÇTIRDIGIM KISILER BİLE OLDU MERAK ETME EGO TATMİN ETMİYORUM

GELELİM İKİNCİYE

dosyayı ben analiz etmemiştim kafamı kaldıramıyacak kadar işlerim var
arkadaş sağ olsun bakmış ve teşşekkür ediyorum + bende baktım ve doğruruluyorum

Yazılımcı By d3v1Ljan
test bizzat ben RadaR

BU LAF SANA AİT

Teşekkür
---------------
Programı sürekli test eden RADAR'a teşekkürlerimi borç bilirim

buda o salağa

yani burda
ALINTI denen bir bok göremedim ben
ya biz eşşeğiz ya sen
çünki o zaman arkadaşınmı seni kekledi

hadi hepsini geçtim

bu ne küstahlıktırki nara lar atıyorsun

adam gibi gelip pm den dersinki

ares dostum burda bir yanlış anlama var
haberim yoktu
NOKTA BİTTİ
diyeceğin bu kadardı işte
bu iyilik istemek değil yanlışı düzeltmektir

+

sallama sinirimi bozma TROJAN versem senin gibi acemilik yapmam
değil senin KİMSENIN RUHU DUYMAZ ama sizin gibi trojan la kendini hacker sanan
......... değilim

tamam dediin gibi artistim ve küstahlığına devam edersen artisliğime devam edicem

ha cevap hakkın varsa al kiliti de acıyorum konusursun hakkın varsa
eğer devam edersin

xRadaR

New member
ares kac kişiyi uyarmadan banladın?

ve işlerim var kafamı kaldıramıyorum diyorsun bişey anlamadan yetkin varya banlıyorsun ilgilenemiyor san emekli ol dostum?

ve senin bagsetdigin keylogerde trajon bulunmamışdır full
msn eklentisinde bulunmuş linki ilk silen benim

2 cisi osalak dedigin yazılımcı senin hayatını yazar
yazılımcılara böyle hakaret etme sende kendicapında bi yazılımcısın
sizin yazdıklarınızdada trajon var ve var diyenlerede programınkendi trajon mantıgıyla calışıyor hikayesi dimi bunu sen bilirsin

lafım hackhell e diyildir bizzat şagsına cünkü hackkheli cok severim

ve benim mesaj larıma bi bak cokmeşgul mod kac tane tema ve programda
trajon var silindedim üstelik bunu yayınlıyanlar mod ama hala burdalar ve birden banlan madılar?

adamların sucuk yokki paylaşdıgımız herşeye bakamayız...

senin banladıgını bilsem pmp at demişsin ben nerden bileyim sensin banlayan senden daha anlayışlılara mail cekdim merak etme

sende coksevdigin biyere girip yıllık nick ini banlıgörsen böyle sinirlenirsin
ben asabiyim ama meşguldeyilim...?? sen burda görevlisin kulhanbeydeyil bende diyilim
sadece haksızlıkyapıldıgıicib sinirliyim forumu bazı meşgul görevliler istedi şekkil yönlendiremez
unutma burası sizden cok bizim gibi üyelerin 5 tane yıldızı olan şeklegirerse tekmesajı olan üye kücük görülürse bunda adilbi yönetim olmaz

ama buranın kıdemlileri kendilerini biliyor kişilikli adam gibi kişiler.. ve cobuk sürede siteyide sevdirdiler
azda görev yaptıgın yerle meşgul ol

ve lütfen nick imi ac bütün linklerimi kaldırıcam ve rahatlıyıcam izlemeye okumaya devam edicem
başka nicklerle girmek istemiyorum cünkü istenmedigimi düşünüyorum...

yamakası

New member
şimdi kalp kırmaya yada kırıcı konuşmaya gerek yok..

eger ki sende ares in yerinde olsan o an ki düşüncen bu adam banlanmalı olurdu..

ama ki hala masumum dediğine göre bu da değerlendirilecektir... ben ce biraz daha makul cvplar...

herkes seni o zaman anlayacaktır....lütfen biraz daha saygı..;)

A R E S

New member
ya ben ne diyorum sen gitmiş canım forumum yıllarım diyorsun
tamam ben kendi çapımda yazılımcıyım
git abine sor o zaman yapabildiği en büyük iş neymiş
neyse abıcım senı fazla sallamıyorum
zaten kimsenın ısıne gelmezse direk hemen bu forum senın değil
benım cok sevdıgım forumumdan ayıramazsın vs vs yazar
sabaha kadar uyumadım senle hıc ugrasıcak halim yok
ve olaki konu acma silinecektir git admın e pm den bildir şikayetini

locked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML