Yöneticilere>>>Arkadaşlar Lütfen Daha Adil Davranalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LosTCorpsE

New member
Uzun oldu ama vakit ayırıp okursanız sevinirim

öncelikle, yazdıklarımı kimse hakaret veya sataşma olarak algılamasın...
Ben bi konu açıp bi video veriyorum, bunu beğenen olur beğenmeyen olur ki ben bu tip bi görüntüden kimsenin rahatsız olmasını istemediğim için konunun başlığından mesajına kadar heryerinde yeterince açık olarak belirtmişim görüntünün şiddet içerikli olduğunu. Ve ilk olarak bir mod sataşıyor...
Daha sonra başka bir üye apaçık hakaret ediiyor ve ben hala gayet sakin bi şekilde cevap weriyorum. Ama buna rağmen kilitlenen benim konu oluyor.

Diyeceksiniz belki "tartışma çıkacağı için konu kitlendi" ama kimse kimseye küfür etmiyor sonuçta, eğer sınırı aşan bi mesaj warsa o mesajın sahibinin uyarılması veya ceza alması sizce de daha uygun deilmi? Eğer burda üyeler sınırı aşmadan tartışıyorlarsa bırakın tartışsınlar eğer karşı tarafsa haklı olan bana bunu mantıklı cümlelerle gösterebiliyolarsa ben eywallah derim hatalıyım çekilirim tartışmadan veya ben haklıysam bırakın yazayım ne düşündüğümü...

Ben Şimdi herhangi bi üyenin paylaşım yaptığı bi konuya girip de tartışma çıkarsam sizce o kişinin konusu mu kitlenmeli ben mi uyarılmalıyım(veya ceza almalıyım).

Yada girip de adult bölümüne niye weriyosunuz bu filimleri veya gizli çekimleri desem sizce ben ne tepki alırım hatta bunu tekrarlasam modların veya yöneticilerin tepkisi ne olur?Sonuç olarak bi kızın haberi ve izni olmadan yaşadığı ilişki kaydediliyor ve özel hayatı forumda yayınlanıyor ve herkesin elinde dolaşıyo. Sizce bu ne kadar etik? Ama burda 5 10 sn içinde nerdeyse çekebileceği min acıyı çekerek ölen bir hayvanın videosunu wermem abartıldıkça abartıldı ve bu videoyu yayınlamak insanlığa sığmayacak bi hareket haline getirildi. Merak ediyorum bu arkadaşların hergün binlerce hayvanın kafasının kesildiğinden haberimi yok?
Yemekte tabağımıza gelen etler ağaçta yetişmiyo sonuçta.

Lütfen bunları göz önünde bulundurup bu konuda doğru olanı yaparmısınız...

Konunun Linki

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
yazını okudum baslıgıda ınceledım.. geregı yapıldı BLUEDON bu yayınladıklarından hoslanan kadar hoşlanmayanda olabılır (ben nefret ederım misal) ama bu demek degıldır konu kapanacak yada yayınlanmayacak... Benım gıbı rahatsız olan varsa ındırıp ızlemez olur bıter hosuna gıdenlerde zaten yorumunu yapıyor tesekkurunu edıyor...

insan katledenler sonrada gülen yaratıkların videolarıda forumda verilebilecekmi?
şahsen indirmek değil başlığı görmek bile beni rahatsız ediyor, foruma bazı şeyleri unutmak içinde giriyorum gelip burda üzülüp, stres olmak istemiyorum, bence bi anket falan açılsın oylama falan yapılsın..

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
adult bolumlerde bayan userları rahatsız edıyor ne yapalım kaldıralımmı yanı? Msj ıcerıgınde vahset ıcerıklı oldugu yazıyor mıdesı kaldırmayan hoslanmayan ındırmez olur bıter

adulttan rahatsız olan bayan üyeler varsa adult ayrılabilir,
bilemiyorum adult olayı daha farklı zaten, videodaki kadınlar hallerinden memnun,
kimse onları kesip biçmiyor, bayanlarda izleyebilir tercih meselesi,

bu videolar içinse diyorumya indirmesemde görüyorum, yazmış orda, kesme biçme vs.
5 odalı bi evim var, sen diyorsunki 4. odaya girme, önündende geçme, :)
neyse, inşallah yaygınlaşmaz tek tük başlık olarak kalır..

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
MonaLisaYiCizenKisi' Alıntı:
adulttan rahatsız olan bayan üyeler varsa adult ayrılabilir,
bilemiyorum adult olayı daha farklı zaten, videodaki kadınlar hallerinden memnun,
kimse onları kesip biçmiyor, bayanlarda izleyebilir tercih meselesi,

bu videolar içinse diyorumya indirmesemde görüyorum, yazmış orda, kesme biçme vs.
5 odalı bi evim var, sen diyorsunki 4. odaya girme, önündende geçme, :)
neyse, inşallah yaygınlaşmaz tek tük başlık olarak kalır..
senın dedıgınde 4. odayı kaldırmak o evde yaşayan 25 bın kısıden o odaya gırmek ısteyen olmazmı sence :) seçimi kişilerin özgür iradelerine bırakmak en mantıklısı

25000 de mutlaka isteyen olacaktır, benim genel görüşüm, ne hackhellde internette ne tvde ne başka bi yerde olmamalı, herkesin izleyebileceği şekilde yayınlanmaları yanlış, + acı çekenlerle dalga geçilip smilelerler espriler falan olunca gelde tartışma..

[KooZ]

New member
VaLLahi açık olalaım bende modlara bi yerde hack verilmesi gerekir eğer o görüntüleri izlemek istemeyen varsa bence hiç konuya girmez en büyük örneği DaRk_AnGel Vermiş Adult bölümü bence hem bayanlar açısından çok rahatsız edici ama oblar katlanıyo zaten arkadalşımız +16 yapmış bence konu gayet normal

gun1536

Banned
Boyle Seyler National Ve Discoveryde Veriliyor Zaten Arkadasta Gerekli Uyarilari Yapmis Zaten Konu Basliginda 18+bolumunde Olduktan Sonra Yayinlanmasinda Bencede Bir Sakinca Yok

GeHeNNa

New member
BLUEDON' Alıntı:
Ve ilk olarak bir mod sataşıyor...
Daha sonra başka bir üye apaçık hakaret ediiyor ve ben hala gayet sakin bi şekilde cevap weriyorum. Ama buna rağmen kilitlenen benim konu oluyor.

Diyeceksiniz belki "tartışma çıkacağı için konu kitlendi" ama kimse kimseye küfür etmiyor sonuçta, eğer sınırı aşan bi mesaj warsa o mesajın sahibinin uyarılması veya ceza alması sizce de daha uygun deilmi? Eğer burda üyeler sınırı aşmadan tartışıyorlarsa bırakın tartışsınlar eğer karşı tarafsa haklı olan bana bunu mantıklı cümlelerle gösterebiliyolarsa ben eywallah derim hatalıyım çekilirim tartışmadan veya ben haklıysam bırakın yazayım ne düşündüğümü...
Benim yorumumun tarihine bakılacak olursaaa 10-08-2005 Moderatör olmadan önce yazdığım anlaşılır..Ayrıca benim moderatör olmam bu şekil görüntülerden rahatsız olmayacağım anlamına mı gelir??? Yine verilse böyle bir konu yine yorumumu yaparım.Ayrıca konu üzerinden zaman geçmesine rağmen tekrar gündeme geliyor ve tekrar tartışma çıkıyor. Tartışmaya değecek bişey mi bu zavallı hayvanın katledilmesi.Sadistlikten başka bişey değil..

Burda herkes o görüntülerden hoşlanıcak diye bir kural yok
izlemeyin yazmışsın bunuda pek takan olmayacak (benim gibi)
neyseee güzeel paylaşım teşekkürleeerr :clap: :eek:

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
bence görüşlere açık olunmalı sonuçda adult bölümünde verilen filmlerin hepsinde zevk alınmıyo acı da söz konusu

bence açık olunmalı istenmiyosa girilmemeli beğenen izlemek isteyen merak eden arkadaşlar olabilir...........

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Himmm

MaVeRcİk' Alıntı:
bence görüşlere açık olunmalı sonuçda adult bölümünde verilen filmlerin hepsinde zevk alınmıyo acı da söz konusu

bence açık olunmalı istenmiyosa girilmemeli beğenen izlemek isteyen merak eden arkadaşlar olabilir...........
BEN BU GÖRÜŞÜNE KATILMIYORUM.O ZAMAN BEN SİTEDE KONUŞULMASI YASAK ŞEYLERİ SÖLİİM YAZİİM İSTEMEYEN BAKMASIN GÖRMEZDEN GELSİN OLUR MU ÖLE ŞEYY.O BÖLÜÜM KALKSIN ORDAN AYRICA SİTE HACK SİTESİ.ÇOK İSTEYEN GİRSİN GOOGLEDE ARATSIN DOYA DOYA BAKSIN İZLESİN OK.ADULT BÖLÜMÜNÜN KAPATILMASINI KATI BİR KARARLA İSTİYORUM BAYAN ÜYE OLARAK...... :mad: :mad:

LosTCorpsE

New member
GeHeNNa' Alıntı:
Benim yorumumun tarihine bakılacak olursaaa 10-08-2005 Moderatör olmadan önce yazdığım anlaşılır..Ayrıca benim moderatör olmam bu şekil görüntülerden rahatsız olmayacağım anlamına mı gelir??? Yine verilse böyle bir konu yine yorumumu yaparım.Ayrıca konu üzerinden zaman geçmesine rağmen tekrar gündeme geliyor ve tekrar tartışma çıkıyor. Tartışmaya değecek bişey mi bu zavallı hayvanın katledilmesi.Sadistlikten başka bişey değil..

Burda herkes o görüntülerden hoşlanıcak diye bir kural yok
izlemeyin yazmışsın bunuda pek takan olmayacak (benim gibi)
neyseee güzeel paylaşım teşekkürleeerr :clap: :eek:
Sen o tarihte mod olmayabilirsin ama mod olduktan sonra da aynı tip de mesajlar atmaya devam ediyorsun...

Benim bütün uyarmalarıma, ısrarla defalarca sana anlatmaya çalışmama rağmen sen hala kalkıp dersen ki "ben uyarılarını TAKMAM izlerim de yorum da yaparım " o saatten sonra ben de senin rahatsızlığını TAKMAM.

Beni tanımadan etmeden kalkıp da benim kişiliğim hakkında fikir yürütüp hakaret ederseniz sorarım ben de "kimsiniz ki" diye.

Herşeyden önce karşınızdakine hakaret etmeden derdinizi düzgünce anlatmayı öğrenin. Eğer senin ilk msj'ın aşağılayıcı tavırlar içermeseydi benim de tavrım ona göre olurdu.

Herkes bunlardan hoşlanmak zorunda mı diye soruyosun ısrarla. Benim böyle bir mesajımı bana bul ben de sana teşekkür edeyim ok.Yukarıdaki mesajları baştan oku derim aynı şeyleri boşuna yazmıyım tekrar...

Bu arada sen aynı konuya aynı tipte msj atmaya devam ediyosun ama doğaldır ne de olsa sen "Takmayan" kişisin :clap: :clap: :clap:

ofoking

New member
neyse uzatmayın arkadaslar ayrıca bu muamele herkese yapılıyor biraz daha dikkat etmeli mod lar bence

b@i@c@i' Alıntı:
BEN BU GÖRÜŞÜNE KATILMIYORUM.O ZAMAN BEN SİTEDE KONUŞULMASI YASAK ŞEYLERİ SÖLİİM YAZİİM İSTEMEYEN BAKMASIN GÖRMEZDEN GELSİN OLUR MU ÖLE ŞEYY.O BÖLÜÜM KALKSIN ORDAN AYRICA SİTE HACK SİTESİ.ÇOK İSTEYEN GİRSİN GOOGLEDE ARATSIN DOYA DOYA BAKSIN İZLESİN OK.ADULT BÖLÜMÜNÜN KAPATILMASINI KATI BİR KARARLA İSTİYORUM BAYAN ÜYE OLARAK...... :mad: :mad:

adultun kapatılmasınımı istiyorsun, ben seni 2 kez adultta gördüm,
bayanlar hiç girmiyor genelde sen ne yapıyordun, yanlışlıklamı girdin :}

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Merak Ettiysen Sööliim

MonaLisaYiCizenKisi' Alıntı:
adultun kapatılmasınımı istiyorsun, ben seni 2 kez adultta gördüm,
bayanlar hiç girmiyor genelde sen ne yapıyordun, yanlışlıklamı girdin :}
YANLIŞIN VAR BEN O BÖLÜME BİR KERE GİRDİM ODA BİLMEYEREK.ZATEN İLK VE SON GİRİŞİMDİ....

react

Admin
Süper Moderatör
söylenmesi gerekenler söylendi,geri kalanı pmden devam edebilirsiniz, iyi forumlar..

theozy

Kadim Dost
gereği yapılşmış uzatmaya ferek yok.. konu kapandı..

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
b@i@c@i' Alıntı:
oldu başka bır arzun varmı? tek bır kısı ıstıyor dıye 20 bın kısıyı yok sayalım ve senın ıcın bolumu kapatalım yanı ölemi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML