yöneticiler smodlar modlar ve a.modlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAŞAVRİ

Braveheart
arkdaşlar bu sitede yaklaşık 5 6 aydır burdayım ve burda irtibat halınde olduğum bi çok üye bana malesf ama malesf guruplaşmaların olduğunu ve konuların bu cervede ilgi gördüğüne dair şeyler söluyorlar ..bunları bende bazen görmemezlikden geliyorum ama kişinin kendı dünya görüşüne uymayan bi düşünce nasıl takdir görmüyor sa o kişi tarafından yine o kişide bılmelıkı sanatın sporun yada herhangi bi dalın bı rengi yada kimliği olmaz olamaz vede kımse de sahıplenemez..bu yüzdendır ki beğenmiş olduğunuz konuları kımın actığına veya hangi görüşe mensup olduğuna bakmadan değerlendirelim konunun hak ettiği ilgiyi görmesi acısından değerli katkılarınızı bekler ve ii forumlar dilerim

gruplaşmamı :) ben görmedım açıkcası!

free!

artık yok...
hani?
nerde:D

gerilla_21

Banned
gruplaşma bende bu zamana kadar pek göremedim açıkcası.Ama şunu desen haklıydın.O kadar kampanya oldu ama hala sitede sömürücülük devam ediyor teşşekkür gene az oluyor.

ör: 600 defa görüntülenen konuya 10-15 teşekkür oluyor :(

ya arkadaşlar konu açıyosunuzda bari 1-2 tane örnek verın link verın herkeste görsün neyın ne oldugunu,sen öyle düşünüyorsun diye öylemı acaba,ver link yada örnek gösterkı herkes neyın ne oldugunu anlasın! bizimde hatamız varsa çekelım cezamızı!

Zeytin

Zeytin&Limon
gruplaşma.. saçma.. ben kendime yakın gordugum herkesin yanındayım kendime uzak gordukleriminde karsısındayım... bu kadar basit gerisi beni ilgilendirmez..

HAŞAVRİ

Braveheart
mesajımı doğru anlayıp cevap yazanlara tşk ederim.anlatmak istenen zaten acık örrnek ve benzeri şeylere gerek yok...modların görevını yaptığını düşünüyorum antu cezan yok kardeşim ne cezası...anlamak isteyen mesaji çok güzel cevaplamiş

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
gruplasma yok ama herkes herkesin soyledigine destek verecek veya vermeyecek diye bişsey de yok burada herkes paylasımını yapar ve herkes mukafatını tesekkur ve yorum olarak alır kim olursa olsun.karsılıksız kalmaz.saygılar

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
dj_aligator' Alıntı:
gruplasma yok ama herkes herkesin soyledigine destek verecek veya vermeyecek diye bişsey yok burada herkes paylasımını yapar ve herkes mukafatını tesekkur ve yorum olarak alır kim olursa olsun.karsılıksız kalmaz.saygılar
KATILIYORUM............

free!

artık yok...
mvardar grup yapak la :)
apo yu da kapıp bi gece kampüs te net wireless avına çıkıcas, muhabbet edek :D
yahu bırakın gruplaşma var derken gruplaşma yapıonuz boşwerin:D
gruplaşan utansın :D

CHI€F

Kalpsiz
yasin kap apo yu gel isa yok bu akşam daha gelmedi kursa gitcem diodu ing kursuna ing onun neyine :D

o değilde işin şakası bi yana hiç bir gruba üye değilim :p yani her ortama girerim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML