XP'de gizli video ve müzik

hakan_trk

New member
Selamlar,

Windows XP'de gizli video ve müzik olduğunu biliyor muydunuz ?

VİDEO ( Star Wars ) için :
------------------------------------
Başlat>Çalıştır>
telnet towel.blinkenlights.nl

MÜZİK ( Welcome ) için :
------------------------------------
Başlat>Çalıştır>
C:\WINDOWS\system32\oobe\images\title.wma

Kolay gelsin !!

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
eline sağlıık
video yıldızlar savaşıı galiba
müzik açılmadı

Berkant89

New member
video da müzikte açıldı teşekkürler de bu bir sorum olacak. Bu yıllardır bilinen birşey mi yoksa yeni mi keşfedildi ?

hakan_trk

New member
göçertmez değil mi pc yi bunlar pek emin olamadım
video da müzikte açıldı teşekkürler de bu bir sorum olacak. Bu yıllardır bilinen birşey mi yoksa yeni mi keşfedildi ?
Selam Berkant89

Bunlar aslında bilinen özellikler. Bunun gibi XP içersinde gizli bir çok özellik var. Ben bu 2 özelliği forumda arattım. Bulamadım.Bu sebepten ekledim.

Selam Parker123

Bunlar XP'nin kendi içerisinde yer alan özellikler. Ben zaten denemeden paylaşım yapmam. İçin rahat olsun. Bilgisyarına bir zarar gelmez.

Sağlıcakla,

Hakan

HYDR-MC

New member
title müziği ilk wndowsu yüklediğimizde çalıyor normalde kullanıcı adını belirtirken yani windows un son adımlarını yapılandırken çalıyor ama eski pclerde çalışıyor yani ses kartı driveri xpye entegreli olan anakartlarda çalışıyor ordan hatırlıyorum

alper1994

New member
"telnet towel.blinkenlights.nl"
Bu "TelNet" Bir Bilgisayardan Başka Bir Bilgisayara Bağlanmaya Yarıyor Galiba.
İnternet Üzerinden Bilgisayarınıza Bağlanabilir.
Bence Yapmayın...Riske Girmeyin...

__crazy

New member
Vista kullananlar için
C:\Windows\System32\oobe\oobe.exe çalıştırın Vista format attıktan sonra kullanıcı oluşturmak için gelen ekrandır

Hatırlayamanlar için resim

makper

New member
telnet towel.blinkenlights.nl,
telnet dos ortamında nete bağlanmaya yarar ve bu video olayı "towel.blinkenlights.nl"
sitesinde yayınlanan dosda da görülebilen bir animasyon yani windowsun gizli bir özelliği değil sadece dosun türkiyedeki pc kullanıcıları tarafından kullanılmayan bir komutu telnet komutu fakat bu komutu bizlere hatırlattığın için çoooook teşekkürler

HTML