xpde gizli dosyaları açamıyorum

jaaniii

New member
ya beyler ya ben çok öküzüm yada xpde bişiy war ya resimleri gizliyorum sonra açmak istedigimde gizli dosyaları göster diyom göstermiyo kafayı yicem ya gitti resimler bi yardım plzz:eek:

ek1c192

New member
kardeş aynı sorun bende de oldu gizli dosyalardan birinin içinde ne olduğunu biliyorsan hallederiz yani bilgin şeyin ismini arattır o bulur zaten (gizli dosyaları ara seçenegini seçmeyi unutma) bulunca dosyanın içine gir geri bir üst sayfaya geç sağ tuş özellikle gizli seçeniğini kaldır..

patchnmer

New member
malesef aynı sorunu yaşayan bir kaç arkadaşım daha var.ama sorunu tespit ettim galiba.bunlar hepsi aynı xp cd sinden kurulum yapmış.bu yamalanmış ve service pack 2 güncellemesi yapılmış bir cd.hatta cpuculture zagordak tarafından editlenmiş sanırım.
dediğiniz gibi ilk başta herşey güzel.hatta güzel wallpaperlar falan yamalanmış.driver lar tıkır tıkır kuruluyo felan ama işte bi süre sonra gizli dosyaları görünmez yaptığınızda asla geri dönmüyo.işin kötüsü üzerine yamada kabul etmiyo.service pack 2 de kalkmıyo.yani çıkmaz sokak gibi görünüyooo :(

saff

New member
araçlarda klasor secenekleri varmı eger yoksa brontox vürüsü bulaşmıştır onu temizlemek için programı var googledan brontox cleaner yaz cıkar yabancı site olcak.

HTML