Xp? Vista?

Sunepe

New member
Arkadaşlar PC nin format zamanı yine geldi. Vistayı cok merak ettiğim için vista yüklemeyi düşünüyorum. Vistayı çok kötüleyen olduğu için de karar veremiyorum. Gelecekte her PC de vista olacağı kesin, vista yükleyip öğrenelim istiyorum. Fikirlerinizi alıp karar vermek istiyorum. Teşekkürler.

Ω€яэмΩ

˘Θ˘ SκμІІ &#9
Kardes sen bılırsın tabıkı ama vısta bu kadar kotulenıosa vardır bısı.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
bence xp de kal ama vistayı yüklersen öğrenmek için yükle derim
ama sonradan xp ye geçeceğin kesin:goz:

Sunepe

New member
Vistayı bu kadar kötü yapan şey yada şeyler neler çok merak ettim. şimdi vista yüklemeyeceğim ama bır sonrakıne yuklemeyi planlıyorum. =) Teşekkürler arkadaslar.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
pc ni kasar xp gibi değildir
ben kullandım
çok hantal
ama çok güvenli
her programı ve oyunu yükleyemezsin
daha sayılacak çok şey var:D:D

eralsin

New member
kesinlikle xp derim ben laptop aldı orj. vista vardı ram ilaveside yaptım 2gb ram ile bile çıldırtıyordu xp yükledim süper şimdi

3mr

£ м ρ α χ
vista da grafik ön planda. bu sebepten sistem ister...

sistemden tam performans alamazsın...

xp den şaşma derim...tabi senin bileceğin iş. merak ettiysen, vista yı dene ama senin adına bir sonra ki formata kesin gözüyle bakıyorum :D

umutd07

:_:_мєтαℓ ƒıятıηα_:_:
bence xp derim...çünkü bende pc aldım üstünce geldi..ama 2gb rem olduğu halde çok kasıoo we delirtio ...simdi xp kurkum süper...dehşet hızlı abartmıyorum...ama ilaada viste dersen dene yanlız sana zaman kaybı olur...belki vistanın görüntüsünü beğendiysen walla simdi en son çıkan temaları war indir kur...aynı wista gibi olur...çöp kutusu sesleri açılıs sesleri kapanıs sesleri simgeleri vb...

Newwave

Altın Üye
Arkadaşım eğerki sistemin vistayı tüm özellikleri ile kaldırabilecekse
şayet sana kesinlikle vistayı öneririm.

HTML