Xp-vİsta-wİndows 7karslastirmasi

jasper3516

New member
Arkadaslar Belki Bu Yorum Yapilmamali Arkdaslar Burun Forumda Xp Vİsta Wİndows 7 Hakkinda Surrekli Yorumlar Yapiliyor Arkdaslar Ben Simdiye Kadar Forumlarda Yayinlanan Yada Yapilan Butun Xp Surumlerni Benzerlerini Vİstanin Degistirilmis Halini Orjİnal Halini Tek Tek Denedim En Buyuk Hobimdir.................ha Wİndows 7 Deneme Surumu Cikti Nereden Denedin Derseniz Biliyorsunuz Betasi Her Yerde Var Actİvasyn Sorunuda Cozuldu Bir Cook Yol Soyleniyor Internette Wİndows 7 Icin
Sadece 338 Mb Ram Kullaniyor Cİft Islemci Olmazsa Tam Performans Vermiyor Ekran Karti Istemi 128 Ile 198 Arasi Kullanyior Arkdaslar ...
Gelelim Xp Ye Arkdaslar Unutmayalimki Xp Tamamen Bitmis Bir Sistem Tamma Aciklari Biliniyor Olabilir Vİsta Tamamen Kasinti 543 Mb Ram Yer Celeronlarda Uyum Sorunu Vardir Xpye Gore 107kb Saniye Daha Yavastir Ekran Kartina 3d Ozellik Actİvasyonu Icin 45mb Fazladan Yuklenir Xp Ise Gunumuzde Malum Herkes Kend Xpsini Yapabiliyor Arkadaslar ................
Gelelim Windows Ana Gorsellik Olarak Muhtesem Bir Isletim Sistemi Uzerinde Cook Oyun Denemesi Yapmadim Ama Ekran Kartina Yuklenmiyor Arkadslar 7 Sadece Vİsta Tabanli Bir Xp Elistirilmis Bir Isletim Sistemi Uyu Sorunu Yok Muhtesem Birsey Deneme Surumleri Bilindik Uzere Ultİmate Dagitildi Arkadaslar Yani Sistem Gereksinimi En Yukse Olan Bende Dell Inspİron 1525 Var Wİndows Seveni Xp Uzerinde Paralel Work Statİnla Bile Birlikte Acabiliyorsunuz Sistemde X Acilirken Bile Yuklenme Orani Cpu Ya 68 Ile 73 Arasi Arkadaslar Sunuda Yan Bilgi Vereyim Intel Core2duo Larda Xp Normal Kullanimda 38 Ila 43 Arasi Yukleniyor Sistemde Izlemciyi 1.45 E Akdar Dusurdum Ve 334 Ram Le Wİndows Seveni Calistirdim Muhtesemdi Arkdaslar Gorev Cugubu Gorselik Temalari Vİstaya Hakim Bir Xp Ile Calismak Gibi Malum Vİsta Ultİmate Ilk Ciktiginda 499 Ile 699 Arasi Satildi Bende Bu Sistem En Az 900 Dolar Satilir Ilgilenen Arkaslara Duyurulur Ve Lutfen Arkdaslar Xp Ye Laf Etmeyelim Bizi Bİlgİsayara Alistiran Bizim Ulkemizde Insanlar Xp E Bilgisayari Tanidilar Yabana Atmiyalim......
Not:::::::: Bazi Arkdslar Sistemler Bitince Hemen Piyasaya Suruluyor Sanilmasin Yazilim Sirketleri Cikaracagi Sistemlerin En Az Avrupada 5 Sene Sonrasina Bizim Gibi Orta Olcekli Kullanici Portfoyune Sahip Ulkelerde Ise 7 Sene Sonrasina Kadarki Cikarilaca Sistemler Hazirda Bulunur Arkadslar Bu Aralar Vİsta Sp2 Beta Piyasada Kullanicilar Icin Deneyici Firmalara Dagitiliyor Ilgilnenen Arkadslar Bulabilriler Ama Bece Tam Bir Fiyasko Kurarsaniz Sistemde Ram Kullanimini Dusurmek Icin Br Cook Sisitem Degisimi Yapiyor..............ve Her Siteden Indiripte Kullanmayin ...................
Arkadaslar Benim Kanaatim Xp Kullanilir Vİsta Satilir Wİndows 7 Cikarsa For Ever Kullanilir Wİndows Vİstada Yasadigimiz Hezimeti Wİndows 7 Da Bİtİrecelk Dusuncesindeyim .................
Bu Arada Butun Yazdiklarim Kendi Kanaatimdir. Yanlis Yada Dogru Ise Lutfen Bildiriniz Yorumlarinizi Bekliyorum Arkdaslar

HTML