xp problemim

zafko

New member
herkese selamlar .bi destrop bilgisayarım var ama windows 2000 yukluydu ve ben buna windows xp kurmak isityorum ama yulemeye kalktıgım zaman ya mavi ekran cikiyor kur dosyarını kurarken yenıden baslatıgımda ıse baslıyo yuklemeye bu sefer kur dosyalarını yukuluyo format atıyo bılgısayarı yenıden baslıtıyo kendı kendıne ve sonra donuyo ekran acaba neyden olabılır celeron 20 gb herdıks gerforce 2 mx yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler

hardsolver

New member
sistem gereksinimlerin dusuk arkadasım ancak sorunu dogrun ve detaylı anlat bidaha kulalndıgın cd calıyormu bide format at herseyi en baştan dene bakalım ne olacak

MasterIsBack

New member
gerci windows 2000 i caliştiriyorsa. xp i de 1 nebze caliştirir.

şimdi yaptığın aşamaları. teker teker yazıp tam problem nerede kaynaklaniyor onu solersen. 1 de makine configrasyonnu yazarsan sana yardimimizz dokunabilir.

zafko

New member
ya arkadaslar yardımlarınız ıcın cok tesekurler sorun galıba ekran kartında bılgısayarı sımdı bır daha calıstırdım ama kasayı acıp vantılator ıle ekran kartını sogutuyorum sorun ondamıs yardımlarınız ıcın bır kez daha tesekur ederım

pasaoglu

New member
sogutma problemi varsa yorma makineyi zarar verirsin anakarta haberin olsun 2000 de xpyi aratmaz birsürü haliyle kolay gelsin

HTML