xp keysiz kurulum yardım lütfen....

alekooo

New member
arkadaşlar xp cd si aldım format için ama key siz olduğunu söyledi aldığım yer ama ben daha önce keysiz format atmadım arada ne fark var kurulum sırasında kalmayalım bi el atın

traym

New member
arkadaşımm o dediğin direk kurulum olabilir bi fark olacağını sanmıyorum ama sen yinede bi serial bulndur yanında nolur nolmaz kurulmda kolaydır merak etme

sana kolay gelsin..!

y_alcin

New member
alekoo xp de de keysiz kurulum var. şu an bende 3 tane farklı xp var ve bir tanesi keysiz. bilgisayarımda da adı "kemalnocdkey" olarak görünüyor. burada sadece xp key gerekliliği ayıklanmış. buna benzer bir çok özelliği devre dışı bırakılmış illegal xp ler piyasada çok. uzun lafın kısası bence elindekini kurarsan bir problem yaşamazsın. belkide elindeki cd "kemalnocdkey" kopyalarından biri bile olabilir.

delibodrum

New member
katılımsız kurulum diye birşey var ntlite prgmı ile hazırlıyorsun. Cdyi tak formatı at otur kurulumu seyret yada seyretme zaten herşeyi kendisi kuruyor hatta ek bileşenleri varsa içinde ofis+msn+antivirüs+pdf+ vs.. otomatik katlımsız kendisi kurar bende var reklam olur diye sitenin adını vermiyorum isteyen özelime yazsın adresi vereyim ben kullanıyorum hızlı ve stabil hatta istemediğin bileşenleri kurmuyorsun

zoece

New member
Arkadaslar bir bilgi işlem sorumlusu olarak bu konuda şunu söyleyebilirim sizlere : bu keysiz kurulum cd leriyle belki en az günde 4 makine kurarım ve kesnlkle herhangi bir arızasını görmedim fakat artık nedense gerçekten makineler çok yavas çalısmakta . Artık o cd yi çöpe attım normal lisanslı yani keyli ürün kullanıyorum artk ! BEnim gözlemledigim bu karar sizin !

HTML