xp aktivasyon süresi doldu format mı gerekli?

siwasli58

New member
xp aktivasyon süresi doldu pc açılmıyor. aktive edin diyor. bu problemi format atmadan nasıl çözebilriz. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

muratakgul

New member
kardeşim bi kere suresi dolsa bile açılır bilgisayar internete gir (legal xp) yaz bulursun programı indir. antivurusler içinde virus bulurlar ama virus yoktur içinde resimli anlatımları da var yaparsın...

siwasli58

New member
legal xpyi normalde kullanıyorum. fakat süresi dolmuş bir pc açılmıyor. ya aktifleştir ya da böyle kal cinsinden bi ekran çıkıyor.

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂

siwasli58

New member
sorun pcnin açılmamasından kaynaklanıyor. pc açılsa zaten o iş kolay.

güvenli kipte açıp çözüm bulmak gerekecek.

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
arkadaşım bence hiç uğraşma eğer Hd de çok önemli şeyler yoksa bas formatı direk

Bu arada revolation Avatar harika usta ya :D :D

kahkaha

New member
dostum seceneklerde telefon baglantisi ile aktiveyi sec . ekranda bi beles tel. no su beliriyor. onu arayorsun. senden 6 li bloklar halinde 9 sira FINGER PRINT numarani istiyo ton band. oda o aradigin beles numaranin altinda . sonra kabul edilirse verdigin numaralar. sana asagida bloklara gelecek yeni numarayalri söylüyor. daha bugün ögrendim :))))

blekasx

New member
güvenli mod tan sistem geri yüklemeyi çalıştır kapanmadan bir önceki güne veya daha sonraya
sonra legal xp

kskrebelli

New member
Arkadaşım sana bunlardan en partik ve garanti yolu söyleyeyim.

Pc açılışta gir biosa sistem gününü at 1 ay önceye.Her ay bunu tekrarla sınırsız legal xp ni doya doya kullan:)

HTML